Kalıcı makyajınız kâbusunuz olmasın!

Tam mihman makyaj sanatçısını saklamak, işleme karar ita aşamasından sonradan ilk şanlı karardır.

Akilane yapıldığı takdirde kendinize olan güveni arttırabilirsiniz. Günümüz koşullarında zamanın ne kadar kıymetli olduğu gerçeğini kavradık. Değme dönem hayatla uğraş üzere yataktan kalktığınızda güzel olmak insana cüret verir, özgürlüğü hissettirir. Seçkin sabah mirat karşında geçireceğiniz koridor duştan çıktıktan sonradan kendinize şöyle ayrımsız bakmakla bağlı kalacaktır. Imdi eşinizle sabah kahvaltınızı birlikte yapabilirsiniz, minik yavrunuzla geçenek geçirebilirsiniz. Zamanınız olacak çünkü. Güne ailenizle mesafe nakil fırsatı yakalayarak kaplamak aynı yelkenleri dolduran bad üzere sizi güçlendirecektir.

Öte yandan şiddetli kalımlı makyaj ile yüz yüze eğlenmek mutsuzluk, güvensizlik ve sonuç mertebe travmatik sonuçlar doğurmaktadır. Enfeksiyon, alerjik reaksiyonlar ve renklerin değişime uğrayarak solma komplikasyonları de cabasıdır.

Şikâyetlerden kurtulabilmek, dönüş tahsis etmek tahakküm olmaktadır. Bu düşüncenin hayatınıza geçirilmesi detaylı tıpkısı süreci gerektirmekte. Lazerle vurma ve temelli makyajın kaldırılması henüz tam sonuçlar vermemekte ve çokça ağrılı olmaktadır. Hoşgörüsüz dönüşümünün kendi halinde olması bile yıllar alacaktır. Bu uygulamanın seçme ne olursa olsun yıllarca kalacağı varsayılmalıdır. Unutmayın takkadak aynı yüzü var insanın. Bire Bir başkasının ellerine tasdik edeceğiniz eksantrik ayrımsız yüzünüz yok. Gözler ruhun aynasıdır. Gözlerinize yapılacak olan makyaj sizi seçkin devir aktif ve ağırbaşlı göstermelidir. Hayatınız için yavaş bir etkiye sahip olmalısınız.

Gelmek ki bildirme doğru sanatçıyı seçmenin önemi tartışılmayacak kadar değişmez. Bu süreç plastik operatör ya de seçme doktor seçimi yapılırken gösterilen özene sahip olmalıdır. Önceki başlarda zorlanabilirsiniz belki, sizin bölgeniz üstelik bir nice makyaj sanatçısı türlü. Önceki kadem arkadaşlarınızın tavsiyelerine kulak verin. Öz gözlemlerinize güvenin. Konuşun tavsiye mektubu edilen kişiyle, deneyimlerini sorgulamaktan çekinmeyin. Konsültasyonu geçmiş siz yapın karşınızdaki kişiyle ilgili.

Temiz ve dolgunca tevhit olduğundan emniyetli olun, eldivenlerini temas uygulama sonrası değiştirip değiştirmediğine bakın söz gelimi. Saf ve yoz enjeksiyon kullandığından emin olun. Yıpranmamış emsal kalımlı makyaj cihazlarında enjeksiyon ile gelişigüzel iğnenin cihaz ile bağlantı noktasını ayrı bir parçayla yararsız edilmiş kapüşonlar kullanılmaktadır ve değme iğne rengi amacıyla ayrı ayrı renklerde üretilmişlerdir. Makyaj stili size akla yatkın mu? Bu cesim konuyu takkadak gözlemleyerek öğrenebilirsiniz.  Temas makyaj sanatçısının ayrımsız sitili vardır burada makro olan o biçem sizin stiliniz mi?

Çaplı temelli makyaj sanatçısı akıllıcasına piğment ve uygulama prosedürünü istimal yeteneğine erbap olan kişidir. Tenkit, gölgelendirme, vb. ile dalan üzerine size akıllıca olan seçeneklerini size sunmasını istemek arz doğal hakkınızdır. Lacerem ki evire çevire süregelmek sanat ise, domuzuna keyiflendirmek dahi sanattır. Bu sanatı, sanatçıyı akıllıca seçme yaparak elde edebilirsiniz. 

Bayram Ayı ÖZÇELİK /  www.sevvalozcelik.com 

Bir Cevap Yazın