Kanal D’den ’’kusursuz’’ ayrımsız dizi daha

Başrollerinde Tardu Flordun ve Songül  Öden ’mağara cafcaf aldığı “Tam Koşa” dizisi elan başlamadan fragmanı  internette rekor kırdı. Geçek D WebTV ’dahi beş günde 432 bin emanet marifetiyle  izlenen fragman nazik beğeni topladı.

’Tam Çift ’ enteresan konusuyla özen çekiyor. Dizinin konusu şöyle: “Hilal ve Bora Başaran çifti ülkenin bildirme çokça rabıt gösterilen ve reyting alan bili bülteninin sunucularıdır. Ancak gerçek farklıdır, evlilikleri benzeri gelişim ortaklığından ibarettir!  Tüm bağ ve reytinglerin bir tane sebebinin zat popülerliği olduğuna inanan Bora, çalıştığı Yol 4 ’ad en nazik rakibi olan YAZI 10 ’a alıntı tevessül etmek istemektedir. 

Kanal 4 ’ad reyting delisi olan sahibi Haluk Karaman Boğanak ’nın rakip kanala gitmesine karşı yarar.  Aralarında çıkan tartışmada Sağanak başını cama çarpar ve komaya girer. Zarfında bulunduğu durumdan kurtulmak üzere Haluk ’un ihtiyacı olan olağanüstü haddinden fazla geçmeden gerçekleşir.  Haluk caddeden sabık Taner Sönmez ’ i fark etmez ve ona arabasıyla çarpar.  Arabasıyla çarptığı Taner ’mağara Boğanak Başaran ’a ikizi büyüklüğünde benzediğini gören Haluk ayağına gelen fırsatı tepmez ve Taner ’i Boğanak ’nın yerine geçirmeye değişmeyen verir.  Sağanak ’nın hesabına sabık Taner sunduğu önce marifet bülteninde Hilal ’ evet aşırma evet ancak  yaptığı sözleşme gereği gerçeği ona asla söyleyemez.  Duygularına hakim başlamak zorunda olan Taner amacıyla işler git gide henüz birlikte karışacaktır.”

Bir Cevap Yazın