Kar yağışı ünlü sanatçıları birlikte vurdu!

Takvim’den Vazıh Hamza’nın haberine bakarak pahal kar yağışına bir de yılbaşı yoğunluğu eklenince, havalimanlarında kabus yaşandı.

Hele İstanbul Atatürk ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki bozma ve rötarlar adlı isimleri birlikte sıkıntıya soktu. Birçok sosyetik sima üstelik uçak içerisi ve havalimanında saatlerce özlemek zorunda kaldı. Tarkan, Gülben Ergen, Ferhat Göçebe ve Nükhet Duru, ‘havaalanızede’ oldu. Ergen, Atatürk Havalimanı’nda Ferhat Göçebe’le uçağı beklerken selfie çekip sıkıntısını dile getirdi. Nükhet Arınmış ise 9 saatlik rötar yüzünden Kıbrıs’taki konserine çıkamadı.

10 BİN LİRAYA JET!

Tarkan ise havalimanında 3-4 saat beklemekten yana ağrı yandı. Bu isimlerin yaşadığı yüklülük konusunda Ebru Çağcıl ve Sibel Can, ‘havalı çözüm’ buldu. Çağdaş, eşi Reza Zarrab’ın hususi uçağıyla Çocuk Vatan’a gitti. Sibel Can ise 10 bin dolar yani yaklaşık 30 bin liraya özel tepkili uçak kiralayarak konserine vaktiyle çıkmayı başardı.

Yılbaşı gecesi Kıbrıs Kaya Artemis’te fon düzlük Ebru Gündeş, 2 bin kişiye koca anlar yaşattı.

Bozuk yeni parçalarından oluşan repertuvarı ile konukları coşturan Gündeş’e dansçıları da eşlik etti. 2 saat süresince konser veren Ebru Çağcıl’e konuklar üstelik hep ayrımsız ağızdan haremlik etti.

Derya zımnında birçok konuk konseri ayakta izledi. Sahne kenarına getirilen Noel Ata kılıklı bebeği kucağına kayran Çağdaş, minik hayranı ile birlikte şarkısını seslendirdi. Eşi Reza Razzab de adlı sanatçıyı keyifle izleyenler arasındaydı.

Sibel Fert, özge meslektaşları üzere etki çekmemek amacıyla tarifeli tayyare namına hususi tepkili uçak tercih etti.

9 SAAT GECIKME YAPTI

Nükhet Arınmış üstelik uçuş mağduru oldu. Yılbaşı gecesi Girne Rocks Hotel’da hayal alacak Duru, 31 Çatlak saat 14.00’teki Kıbrıs uçağına atlamak için Atatürk Havalimanı’na gitti. Ancak adlı artist, uçağı 9 saat gecikme yapınca sahneye çıkamadı.

Bir Cevap Yazın