Karşıyaka’da el proses!

Eskimemiş Asır’dan Kurum Türkyılmaz’ın haberine bakarak Karşıyaka’üstelik 29 Ocak’ta yapılacak alışılmamış genel kurulla göreve gelecek yönetimi tahakküm proses bekliyor. PTT 1. Lig’de sonuç sırada olan takımın nazik konumu, alıntı yasağı bulunması ve ikinci yarıda finansal kaynak bulup takımı moralli tutma zorunluluğu, kullanılmamış yönetimin işinin on paralık macerasız olmadığını gösteriyor.

Aha bu şartlara karşın Fatih Diniz’den sonra Bahtiyar Altuğ’un de adaylığını açıklamasıyla KSK’de yönetime iştahlı olan komutan adaylarının sayısının 2’ye çıkması neşe yarattı. Karşıyaka’ya iştiyak verenler, iki adayı de “Korkusuz yürekler” olarak yorumluyor. Elan geçmiş iki dönüş KSK’de başkanlık koltuğuna oturan Fatih Diniz ve kongredeki rakibi Bahtiyar Altuğ işlerinin olağan olmadığını kabul ediyor.

Yönetime arzulu olanların ölçüm görmesinin makul olduğunu ifade fail iki aday, ellerini taşın altına soktuklarını vurguluyor. Diniz ve Altuğ, seçimin ardından kulübün başına geçen yönetimi, dayanıklı bir dönemin beklediğini rapor ederek, “Karşıyaka’yı düzlüğe fehmetmek amacıyla varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız” ifadesini kullandı. 

KSK’ye yakışan tıpkısı kurultay olsun

Karşıyaka’birlikte salı haset gerçekleştirilecek umumi kurulda birbiriyle yarışacak iki aday Fatih Diniz ve Mutlu Altuğ, gerilim değil, camiaya yakışan ayrımsız kurultay olsun istediklerini söyledi.

Diniz ve Altuğ, genel asamble öncesi didişmenin, umumi kurulu haşat aynı ortamda yapmanın, kavganın, gürültünün KSK’ye hiçbir fayda sağlamayacağını belirtti. İki namzet birlikte amaçlarının KSK’yi bu ortamdan çevirmek olduğunu vurgulayarak, “Kim kazanırsa kazansın KSK için arak dökecek. Bu nedenle bölüm cidal değil kontak günüdür” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın