Kartal’dan mal istediler!

Takvim’bile düzlük kayran habere bakarak Süper Lig’üstelik zirvenin tadını çıkartan Beşiktaş, gözünü transfere dikti.

Çevrim arasında kaleci ve stoper almak talip Siyah-Beyazlılar’ın önüne yoğun bire bir fatura geldi.

Ukrayna ekibi Dnipro, stoperi Douglas ve kaleci Boyko amacıyla 10 milyon Euro bonservis istiyor. Bu misil karşısında Beşiktaş Yönetimi adeta şok yaşadı. Normal değerlerinin üstünde bire bir rakamla kapıyı açan Ukraynalı yöneticilerin tutumu şaşırtıcıydı. Daha önce Beşiktaşlı yöneticilerin yaptığı transferleri inceleyen Ukraynalı yetkililerin özellikle ücreti erdemli gösterdiği öğrenildi.

Siyah- Beyazlı yöneticilerin bu formalist karşısında elbet tıpkı büyüklenme sergileyeceği ise düşkünlük konusu. Komutan Fikret Orman ve ekibinin A planı ise Douglas’ın sakatlığı… Menisküs ameliyatı olacak Douglas’ın durumunu yönetim tıpkı koz adına kullanacak. Brezilyalı stoperin ameliyatını İstanbul’dahi yaptırmayı planlayan Yağız-Beyazlılar rakamı 6 milyon Euro’ya çekmeyi istiyor.

TARAFTARLAR DA SABIRSIZLIKLA TRANSFERİ BEKLİYOR

Beşiktaş taraftarı bu sezon kalede ve defansta haddinden fazla sıklet çekildiği görüşünde… Toplumsal medyadaki taraftarlar, karı ayı transfer döneminde takıma acilen iki ismin katılmasını bekliyor. Beceri yönetmen Şenol Gündüz bile son oynanan Osmanlıspor maçından sonra yönetime gine kanı gönderdi. Gündüz’in yönetime, “Şampiyonluğa koşuyoruz. İkinci yarıda henüz birlikte metanetli maçlar oynayacağız. Sorumluluk yapma lüksümüz kalmadı. Ferah oyuncularla açığımızı kapatmalıyız. Tıpkısı dakika önce oyuncuları bitirelim” dediği bildirildi.

Bir Cevap Yazın