Kartal’dan transfer şov!

Beşiktaş’ta evvel hareketli dakikalar yaşandı…

Takvim’de düz düzlük habere göre önceki ahit konvansiyon sağlanan yıpranmamış nakil Boyko Acıbadem Sports’a gelerek burada bir dizi film afiyet testine bağımlı tutuldu. Koku testinin peşi sıra çaba testine geçen Ukraynalı eldivene mütenevvi tetkikler yapıldı. Boyko, Beşiktaş’ın kariyeri açısından büyük ayrımsız verimlilik olduğunu ifade ederek, “Beşiktaş’ın bu zaman çokça bol gittiğini biliyorum. Buraya bökelik gitmek için geldim” dedi.

DNIPRO’DAN STOPER DAHI GELEBİLİR

Beşiktaş’ta para aktarımı listesinde olan oyunculardan Aras Özbiliz ve Alexis Delgado önceki KAP’a bildirildi. Aras İstanbul’a geldi. Rusya’nın Spartak Moskova takımında biçim giyen 25 yaşındaki Ermeni futbolcu Aras amacıyla 1.3 milyon euro bonservis bedeli ödenecek ve 3.5 senelik antant imzalayacak. Aras, Rayo Vallecano’ya kiralanacak. Mavera yandan Beşiktaş, Dnipro’nun Brezilyalı stoperi Douglas’ı baştan gündemine aldı.

ARAS ÖZBİLİZ BAKIRKÖY’DA DÜNYAYA GELDİ

Beşiktaş’ın yıpranmamış transferi Aras Özbiliz esbak İstanbul’a geldi. 25 yaşındaki aktör Bakırköy’de doğdu. Elan sonra ailesi ile Hollanda’ya gitti ve burada büyüdü. Aras aynı röportajında; “Ego Türk değilim. Ermeniyim. Takkadak Türkiye’de doğdum. Onun dışında dahi Hollanda’bile büyüdüm ve orada yaşadım” sözlerini kullanmıştı.

DENYS BOYKO AVRUPA LİGİ’NDE EN BOL KALECİ

Beşiktaş OPTA verilerine bakarak Avrupa Liginin akıbet iki yıldaki genişlik bol kalecisini alıntı etti. Ukraynalı kaleci sonuç 2 sezonda 84 kurtarışla en çok kurtarış fail âdem oldu. 29 maçta 29 gol yiyici Boyko, 13 maçta ise kalesinde gol görmedi. 84 kurtarış eden Boyko ayrıca %74 kabil dört dörtlük efdal tıpkı kurtarış oranı yakaladı.

Bir Cevap Yazın