Kasıt Dündar’a ahiret yolculuğu tehditi!..

Siirt ’te yaşanan atak ve cinayet vahşeti haberiyle ait ayrımsız eksper mihman ağırlayan Dündar, haberden bilahare bir hayli enteresan yorumlar yaptı.

Dündar sol görüşe erbap insanların Türkiye ’birlikte izzet vasıtasıyla işkencelerden geçirildiğini, bazılarını işkenceler sonucu öldürüldüğünü söyledikten sonra haddinden fazla ünlü benzeri adli tıp profesörü aracılığıyla lacerem ölümle zılgıt edildiğini üstelik anlattı.

Misyon Dündar: Ülkede yıllarca takkadak sol görüşlü olduğu için ’kızıl ’ suçlamasıyla insanlar beyin almaz işkenceler sonucu öldürüldü ve bu işkenceleri işleyen çap görevlileri evet mahkemelerde aklandı ya üstelik devletin isteğiyle bu davalar sümenaltı edildi. Devletin emriyle bu işkemceleri eden görevliler elan sonra bir çokça yolsuzluk bile yaptılar. Bunu kendilerine türe namına gördüler. gösterişli adlı tıpkısı adli tababet profesörü bile beni ölümle zılgıt etti. Nedim Şener ’in kaleme aldığı ve hayayımı anlatan ’Aha hayatım ’ ünlü kitapta da bu olay detaylarıyla vadi alıyor.

Gazeteciler

Bir Cevap Yazın