Kavak Yelleri’nde neler olacak?

Yönetmenle savaş ettiği amacıyla diziden çıkarılan Dağhan Külegeç idraksiz dönüyor ama onun ayrılmasıyla ekibe katılan Sarp Bembeyaz diziye veda ediyor

SERCAN KISMET

Kanal D ’nin üç yıldır reyting rekoru facia toyluk dizisi ‘Kavak Yelleri ’nin önümüzdeki günlerde yayınlanacak bölümü şaşırtı anlara görüntü olacak. Geçmiş yıl dizinin yönetmeni Jale İncekol ’a iskemle fırlattığı üzere senaryo gereği öldürülerek kadrodan çıkarılan Dağhan Külegeç yeniden seri ekibine katılacak. Ama başrolde oynayan aynı aktör ekipten ayrılacak!..

Efe ’nin mezarı de yapılmıştı

Dizide Ağabey karakterini canlandıran Külegeç, geçmiş sene sezon finalinde gösteriş arkadaşlarıyla birlikte gezi yaptığı arabayla uçurumdan yuvarlanmış ama cesedi bulunamamıştı. Mezarı birlikte yapılan Külegeç ’mağara yeni bölümde haddizatında ölmediği ortaya çıkacak. Güzeşte devir zarfında Aslı ’evet (Pelin Otu Karahan) olan aşkı güzel kabaran, adını göğsüne dövme de yaptıran Külegeç ’mağara oynadığı bölümün tanıtımları da yayınlanıyor. Diziden ayrıldıktan sonradan bambaşka tıpkı projede alım çalım almayan Külegeç ise izleyiciyle yine buluşmayı beklerken, “Ego üstelik herkes gibi heyecanlıyım” diyor.

Cesaret izleyiciye veda edecek

Mavera yandan diziye Dağhan Külegeç ’mağara ayrılmasının arkası sıra ekibe katılan Dik Bembeyaz ’ın ise diziden ayrılacağı ortaya artık. Dizide Aslı ile inişli yokuşlu aynı aşk hayatı olan Cesaret ’i canlandıran Bembeyaz, diziden ayrılacağını doğruladı. Önceki periyot kız arkadaşıyla Cihangir ’de tıpkı kafede uzunca kardeşçe eden Bembeyaz, “Kavak Yelleri ’hangi Dağhan Külegeç ’mağara gelmesi sizi bittabi etkileyecek?” sorusuna “Ben doğrusu 10 göz sonradan diziden ayrılıyorum. Apayrı projelerim var. Onları değerlendireceğim ama diziden terk nedenim Dağhan ’ın diziye dönmesi değil” diye yanıt verdi.

‘Sert gitmesin ’ kampanyası

“Avrupa Yakası” dizisinde oynadığı Çaycı Tanrıverdi karakteriyle ünlenen Yalçın Bembeyaz ’ın bilgisizlik dizisi Kavak Yelleri ’nden ayrılacağını öğrenen hayranları ise sosyal paylaşım sitelerinde ve forumlarda kampanya başlattı. Oyuncunun fanları, Dağhan Külegeç ’mağara dönmesinin peşi sıra Sarp Bembeyaz ’ın Kavak Yelleri ’nden ayrılmaması amacıyla Yazı D ’yi ve imal şirketi Tim ’s Productions ’ı e – defa yağmuruna tuttuklarını belirtti.

Bir Cevap Yazın