KAVANOZU DIŞARDAN YALAMAK HANGI DEMEK!

Afşar kızının çokça konuşması evvel etapta kulak tırmalasa üstelik;( ki o dahi programın sonuna akla yatkın öz yanlışının farkına vardı.) Programın gönülden havası ve seçtiği bahis ( Avrat- Erkek ilişkileri!)  itibariyle Hayal Avşar ’ı beğendim.

Toplumumuzda hasıraltı edilen cinsellik ve şuursuz ilişkiler acıları üstelik beraberinde getiriyor. Düğümlü anne babaların yetiştirdiği çocuklarda düğümlü oluyor. Can Kuşu sağlığı berbat, zayıf bireylerin oluşmaya yüz tuttuğu toplumumuzda ki sunu temel sav bu.  Ancak can temelde ’ KENDİNİ ALIM ‘ biriyse tamam koşullara alın mıhlı ayakta durup, dava endeksli yerine çözüm endeksli düşünebiliyor.

“SİZ KAVANOZU DIŞARDAN YALAMAKLA YETİNMİŞSİNİZ!“

Bu cümleyi Tamer Karadağlı misafir olduğu Görüntü Afşar ’ın programında övünerek söyledi.

Tamer Karadağlı tıpkı sanatkâr, öz deyimiyle kolej mezunu tıpkısı artist, Oktay Uymayan okuyan bir sanatkâr. Ve bu sanatçı, Rüya Avşar ’ın programında hareketli yayında, “ eşimi on paralık aldatmadım, sadece ilk evliliğim çatırdamaya başladığı zamanlarda ayrımsız hanım arkadaşla yemeğe gitmiştim, hoşlanmıştım biraz!” diyen Prof.Dr. Soyluluk Doksat ’a böbürlenerek ; “ Siz kavanozu dışarıdan yalamakla yetinmişsiniz! “ diye karşılık veriyor.

Çap, çıkmaz ağzıyla söylenmiş, terbiye kavramından haddinden fazla uzaklarda, kadını aşağılayan ayrımsız tamlık bu tam; ve stüdyoda bulunan hangi Rüya Avşar, ne bile Ikbal Balkan ağzını açıp tek özdek demiyor Tamer Karadağlı ’nın bu cümlesine; KADIN AŞAĞILANMIŞ, ERKEĞİN EŞEYSEL GÖNÜL TOKLUĞU ARACIYMIŞ kabil kalıveriyor ortada…

Tamer Karadağlı ’dan taktığı Ayşe Arman amacıyla ikinci patavatsızlık geliyor. Ayşe Arman ’ın memeleriyle abece yazdığını söylüyor önce, soy gazeteci olmadığına değiniyor ( Bu konuda ona türe veriyorum.) Sonrasındaysa memelerini nikbet ettiğini yineliyor ve ekliyor ;

“NASIL OLSA KOCASI ALDIRMIYOR!“

Bu sözü birisi Tamer Karadağlı ’nın eşi Iştiyak balkan için söyleseydi kıya çıkardı.

Ve son söz;

“Çıpa gibi cahili, zer kadar bilginden elan bulunmaz eden özdek Ahlaktır.“ MEVLANA

Dostlukla ve Insancasına Baskı

Suna ÜÇKARIŞOĞLU

Sunauckarisoglu3@gmail.com

 

Bir Cevap Yazın