KAVGADA REYTİNG YAPTIRMADI

Oray Peş ’in Pornocu Delice K ile yaptığı program reytinglerde sürününce çareyi çarpışma çıkarsa reyting belki olabilirde aramaya başladı.

Oray Üst programına mihman ettiği Banu Alkan ile Sabah Gazetesi Yazarı Ayşe Özyılmazel arasındaki gerginliği soruları ile körüklemeye çalışırken geçmiş Ayşe Özyılmazel ’den tepki gördü.

Ayşe Özyılmazel, Dal ’e “ben programa sen nida ettiğin için geldim. Banu Alkan için gelmedim” diye aksülamel gösterdi. Banu Alkan ve Ayşe Özyılmazel ekranda iken madun alfabe namına “ Banu Alkan Ayşe Özyılmazel polemiği sürüyor” ibaresini monitörden fark eden Ayşe Özyılmazel “Bu altta yazı ne oluyor. Hangi polemiği hangi yapıyorsunuz” diye niteleyerek Oray Kayırıcı ’e aksülamel göstermeye bitmeme etti.

Oray Dip, Banu Alkan ile Ayşe Özyılmazel arasında istediği kavgayı çıkartamayınca reytinglerde yine çakıldı. Oray Üst ’în programı Evet Demincek Evet on paralık  evvel 100 listesine TOTAL ’dahi 24. bayağı 2,15  KEZ ’de ise 86. sıradan 0,78 reyting ile girebildi.

BANU PARAFIN, AYŞE’Yİ ŞER ETTİ!..

Hasan Pulur ile düşen ivmeyi biraz olsun yukarışa taşımayı başaran Sabahleyin yazarı Ayşe Özyılmazel, Star ekranlarında yayınlanan Oray Dip’mağara Ya Demincek Evet On Paralık isimli programda Banu Alkan’ın hışmına uğradı. Bülent Ersoy ile ilgilendiren kamela aldığı yazının akilane ayrımsız abece olmadığını savunan Parafin, Özyılmazel’i demediğini bırakmadı!

Aha o sözler;

Banu Alkan: Ona çokça kızgınım. zamanında alelade yazarlığı, henüz yeniydi ve epey de haddinden fazla sevmiştim. Geçenlerde Bülent Ersoy ile ilişik yazısını tek beğenmedim. Benim eleştirmem gerekirse, anca bir curcunalı üzere rastgele çeşit yazmak alelhusus özellikle da eskimemiş yazarların yazması… Bana kalırsa biraz henüz bekleyip anca yazmalıydı.

Ayşe Özyılmazel: Yavaş Yavaş atlatırsınız iptila etmeyin!

Banu Parafin: Sebep atlatacağım? On Paralık atlatmam…

Oray Üst: Banu Hatun, Ayşe hakikatten idareci aynı edip.

Banu Parafin: Neresi becerikli yazar? Bülent Ersoy hakkında o kadar güç cümleler kullanmış ki!

AHA O GÖRÜNTÜLER

 

Bir Cevap Yazın