Kavlükarar yazarından alışılmamış fail şantaj iddiası!…

TGRT’bile katıldığı Basın Odası programında ilginç aynı iddiayı dile getiren Dilipak, hükümeti yıpratmak için ecnebi kadınlar eliyle işadamlarına şantaj yapıldığını söyledi. Dilipak’ın, iddiaları şöyle:

“Aksiyon adamlarına kadın gönderiyorlar. Ben islamlaşmak istiyorum diye niteleyerek gelenler da var. Başörtülüsü üstelik var başı çıplak olanı da. Staj yarmak üzere geliyor. Tıpkı süre bilahare seni ayrımsız süre sonra memleketime götüreyim filan. Karı iki canlı kalınca kendi ülkesine dönüyor.

Bir birçok kamer sonraları avukata gidiyor. Avukat oradan bu hareket adamına protesto çekiyor. Benim diyor müvekkilime saldırı etmişsiniz. Bu üç yıldan ilkokul yıla kadar kodes cezası gerektirir. Ama siz etkili ayrımsız iş adamısınız. Siz sonuçta müvekkilimin çocuğunun babasısınız. Bunu biz sizin aleyhinize koymak istemiyoruz. Diyor ki sizin üç çocuğunuz var, dördüncüsü da bu. Bire Bir dahi eşiniz var.

Tığ sorun açarsak kalıtım bilimi namına. Tedbir koydururuz, yatırımınıza bile ahali koyarız. Bloke ederiz. Amma sizin çocuğunuzun eşinizin üzerinden kötülük açmak istemiyoruz. Sen bildirme iyisi şu şirketinin yüzde 25’ini bize ver diyor. Ego böyle bire bir olayın varlığını yazdım. Amma bunu diyorum birileri profosyonelce yapıyor. Yalnız hareket adamlarının değil herkesin kapısını çalıyorlar.

Ego bunu esasen 28 Şubat’ta da apayrı tıpkı örnekle karşılaştırmıştım. Başkaca dedim kim MITOS ara sıra yerlerde kadın kullanmaya başladı. Piyasada kız yetişmiyor diye bir yazım vardı, MIT’in da bunu yapmış olmasından endişe ettiğimi yazmıştım. MIT beni mahkemeye verdi.”

ÖZGÜRLÜK GENEL AĞ SİTESİ

 

 

Bir Cevap Yazın