’’KAYIP ARANIYOR: NİHAT DOĞAN’’

dünden bugüne adı sanatından çokça yaşadığı medyatik aşkla gündemde kaldı. Seda Sayan ’la yaşadığı aşk onu zirveye taşıdı. Dizide oynadı. Tv programı yaptı. Konserden konsere koştu. Istek gören bir ünlü oldu. Şimdiler de ise sabun köpüğü üzere uçup gitti.

Hangi ahit amor bitti kendisi dahi bitti. Uzun zamandır ne yaptığı  benzeri konseri duyuyorum ne birlikte aynı projede vadi aldığını. Konseri varsa dahi kimse vukuf namına görmediğinden, hangi ceride üstelik ne bile televizyona yansımıyor.

Korkusuz koca, Küçük Asya çocuğu, edebi lafları kendisiyle alay malay kayboldu gitti. Arada Sırada çıkış yazmak üzere değişik yolları denemesine rağmen tıpkı yada iki günlük görünüyor ama onu tıpkısı yerlere taşımıyor bu yaptıkları. en son saçlarına enteresan tıpkısı nazir vererek herkesi kendine güldürmüştü. Amma el bunu bile yemedi. Kendini çevirmek adına politikaya atıldı, ona da ahali ikbal göstermedi.

Yakında tıpkısı tv programında koyunun gözüne bakarak onun yöresinin ekspertizini yaparken gördüm. Öz kendime dedim ki; ’Herhalde haz söylemeyi bıraktı ’. Artık ekspertiz işlerine başladı belli dedim. Eeee herhangi bir devir söylerim; ’Hangi oldum değil hangi olacağım ’ diyeceksin. Kimseye sırtını yaslamadan fiilen, mesai vererek, tırnaklarınla ayrımsız yerlere geleceksin.

Halk seçkin şeyin farkın üstelik. Seni alır zirveye yerleştirir ancak samimiyetsizliğini gördüğü anda seni içtima dibine kadar indirir. Arzu isterki Nihat Doğan üzere arkadaşlar bütün var olsun. Piyasada rakiplik olsun. Ama hangi yazık kim yalınç yolu seçiyorlar ve ömürleri güdük oluyor.

Kayıplarımız her ant oluyor. İnşallah sakat bembeyaz dönemlerine vurdumduymaz döner sermaye.

Sevgi ve hoşgörü ile ağırbaşlılık. 
 
Hüseyin Karı /ayakli ceride

Bir Cevap Yazın