‘Kaynana-Gelin, Seda’ya Kadın’e rekor ukubet!…

Tıpkısı kamer içindeki toplam ukubet tutarı de, 837 bin 926 lira oldu.

GELİN HANIMANNE ATIŞMASI
RTÜK toplantısında 29 Aile 2014 haset yayınlanan izlence ele alındı. Programa katılan ‘Leyla’ adlı kaynana, gelinini şikayet etti ve ‘Çok yalan söylüyor. Evlilikleri dahi zaten yalanla başladı’ dedi. Stüdyoda bulunan ‘Kamile adlı elkızı ise ‘Pembe yalanlar tamam amma evliliğimi etkileyecek dalavere söylemedim’ cevabını verdi.

AİLENİN KORUNMASI İLKESİNİN İHLALİ
RTÜK raporunda ‘Programda ailede hususi aziz davranışlar açıklanıp, gerginliğe neden olunmuştur. Ses Sayan gerginliği düşürmek hesabına, imdi üstüne gidip alevlendirmiştir’ denildi. RTÜK üyeleri de ‘Ailenin korunması ilkesini ihlalgerekçesiyle, Çizgi D’ye, 418 bin 963 liralık para cezası verdi.

DAHA EVVEL DE UKUBET ALMIŞTI!
RTÜK tıpkı müddet ilk de aynı programın 24 Sülale günü yayınlanan bölümü için ayrımsız hacim ukubet vermişti. Bu programda de ‘Özlem’ adlı kadın ‘Kayınvalidem, bebeğimin giyimine, yemeğine, uykusuna birlikte müdahale ediyor’ demiş, kayınvalide ise ‘Evde herhangi bir işi ben yapıyorum o tek tıpkısı şeyle ilgilenmiyor’ cevabını vermişti. Eloğlu birlikte annesinin tarafını tutup, eşini eleştirmişti. RTÜK bu program için bile Sınır D’ye benzeri gerekçeyle 418 bin 963 lira para cezası vermişti.

VATAN

Bir Cevap Yazın