KEMALİYE KAYMAKAMI SN. KAVI YILMAZ’A BETIK

Kemaliye ilçe makamını, Atatürk ’ü bir kere elan lahut kılan Türk milletine ihsan 30 Ağustos Galebe Bayramı ’na balya düşen geride bıraktığımız o hususi günde devraldığınızı selen aldım.

Öncelikle Kemaliye halkı adına, peşinden tarafınıza körpe olmasını murat ayar, vazifeniz süresince başarılar dilerim.

Başbağlar katliamında 33 martir veren gözü nemli köylüyü, köyümü ve dolay halkını, geride bıraktığımız hafta dâhilinde konuşma ettim. Size ulaşıp elinizi sıkmayı, yazan çizen ayrımsız birey yerine dernekevi sorunları tarafınıza şahsen iletmeyi arzuladıysam da, hanay koşulları beni gerisingeri çabucak İstanbul ’a çekti ve bölgeyi 3 günce konaklamanın ardından metrukiyet ettim. Af buyurun, naçizane bu mektubu yazıyorum. Dikkate alır ve olanaklar dâhilinde gereğini yaparsanız, durumdan kâr görecek insanlar namına mutluluk duyarım. Yöreyi konu kayran henüz sonraki yazılarımda, kitaplarımda ve yayınlayacağım haberlerde ise dileğim, size dolay halkının minnettarlıklarını iletmekten ibarettir.

Gsm Operatörlerinin Vurdumduymazlığı

Ekonomik AVEA… ÇEKMİYOR!
Acun devi VODAFONE… ÇEKMİYOR!
Her yöne, herkese TURKCELL… O DE ÇEKMİYOR!

Köylünün elinde “ya tutarsa” diye yıllığından yolluğundan arttırarak aldığı mutedil sınıf cep telefonu, o köşe senin bu kenar benim turluyor. Bazı diyor kim camimin sağındaki önce pencerenin pervazına inadına dayayınca model geliyor, kimi muallak altında kıbleye dön elini göğe kaldırıp bekle diyor…

Yazının Devamı Için Linke Tıklayınız:

http://www.haber3.com/kemaliye-kaymakami-sn-yilmaza-kitap-105256y.htm

Bir Cevap Yazın