Kenan İmirzalıoğlu Hollywood hayali kuruyor

Takvim’üstelik kayran alan habere göre aşklarıyla geride bırakmaya hazırlandığımız 2015’e nitelik vuran Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2016’nın evvel haftalarında ABD’ye gidecek.

KENAN İMİRZALIOĞLU (FOTOĞRAF-GALERİ)

Bütün ikilinin buraya dinlence ve stres kovmak üzere gideceğini düşünürken işin aslı değişik imdi. Hedefinde rastgele ahit benzeri Hollywood filminde oynamak olan Kenan İmirzalıoğlu, başarılı yapımcı Kerem Çatay aracılığıyla bu hayaline ulaşmak amacıyla. Geçtiğimiz ay Emmy Armağan Töreni üzere ABD’ye revan Çatay, dedikodulara göre burada dünyaca ünlü 2 yapımcıyla Kenan İmirzalıoğlu hakkında görüştü. Yakışıklı oyuncuyu çok beğenen ABD’li yapımcılar, İmirzalıoğlu ile beniz yüzü konuşma boşaltmak istedi.

HAYALE ADIM ADIM

Sevgilisi Sinem Kobal’ı da alıp New York’a gidecek olan ünlü oyuncu, görüşmeler müspet geçerse Hollywood’a etap atacak. beraber Kenan İmirzalıoğlu’nun kendisine gelen tek dizi film ve film teklifini dahi şimdilik bu sebepten dolayı akseptans etmediği öğrenildi.

ABD SEVGİSİ AYRIKSI

Sinem Kobal, bire bir röportajında ABD’yi çokça sevdiğini ve her gittiğinde farklı bire bir şeyler öğrendiğini söylemişti.

SİNEM KOBAL

Tahminî 1 yıldır aşk aktif Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun önümüzdeki sene içerisinde nikah masasına oturacağına değişmez gözüyle bakılıyor. Tıpkı evde zihayat koşa, birbirlerini aileleriyle de tanıştırarak ilişkinin ciddiyetini gözler önüne sermişti.

Bir Cevap Yazın