Kevin Grosskreutz’da ikinci perde!

Muvaffakiyetsiz dakika 900 bin!

Sabah’ta düzlük düzlük habere bakarak Mustafa Denizli, Grosskreutz’un ailesinden ırak kalamadığını söyleyerek kendisinden Almanya’ya gezmek üzere müsaade istediğini açıkladı.

Nakil döneminin son gününde kadroya katılan fakat evrak eksikliği cihetiyle lisansı Aile ayına mütezayit ve resmi maçlarda minval giyemeyen Kevin Grosskreutz’birlikte ikinci gerelti…

Florya’üstelik basın mensuplarıyla kardeşçe toplantısı gerçekleştiren Mustafa Denizli, Alman oyuncunun ayrılmak istediğini söyleyip, “Kevin bu sabah tesise geldiğimde canip odada boydak oturuyordu. Odama davet ettim. Ailesinden uzak kalamadığını söyledi. Kendisi terk etmek istiyor. Benim çıktığım yolda üşüşmek istemiyorsa bu yolda olmamalı zaten. Bundan sonrasını dalavere belirleyecek” diye talih futbolcunun ayrılığa mail olduğunu açıkladı.

ALDIĞI TEKLIFLER AKLINI ÇELDİ…

Dortmund’dan 1.5 milyon Euro’ya alınan Grosskreutz’un bu yepyeni çıkışının gerelti arkasında ise oyuncuya gelen tekliflerin olduğu öne sürülüyor. Alman futbolcunun, tıpkısı zamanda eski hocası olan Liverpool’un maharet direktörü Klopp ile flört ettiği belirtiliyor. Köln’ün da yakın takibindeki Kevin ayrılırsa, G.Saray’dahi hiçbir resmi maçta oynamadan 900 bin Euro (Tahminî 2.7 milyon liralık) kazanacak!..

GELİŞİ BIRLIKTE GİDİŞİ DAHI BIR GARIP SKANDAL!

Ribery ve Hajrovic sonrası Kevin Grosskreutz de Galatasaray tarihine bire bir aktarma skandalı olarak geçti. Transferin akıbet günlerinde gündeme mevrut fakat transferine son çağ Felipe Melo’nun ayrılmasının ardından değişmeyen sunulan Alman oyuncunun esenlik kontrolü süreci ve menajeriyle uzayan görüşmeler zımnında akıbet anda gönderilen imzalar yarım kalmıştı. Evrakları muallel yollandığı için FIFA’nın lisans vermediği Grosskreutz, Familya ayında oynayabilecekti.

SEMİH KAYA: ’28 YAŞINDA EŞ AİLESİNİ ÖZLER Mİ?’

Yazarımız Rıdvan Dilmen’in yönetiminde NTV Spor’dahi yayınlanan Adil Baziçe programına Olcan Adın’la alay malay misafir olan Ahi Kaya, Kevin Grosskreutz’un mübayenet isteğine enteresan tipki kıymetlendirme getirdi.

24 yaşındaki stoper, “Grosskreutz 28-29 yaşında. Ailesinden ayrı kalamıyormuş. Bu yaştaki insan ailesinden şüphesiz ayrı kalamıyor, şaşırdım filhakika” diyerek Alman oyuncunun ihtilaf isteğini inandırma edici bulmadı.

Bir Cevap Yazın