Kezban Hatemi’nin oğlu evlendi

6 maaş oğulları var

Hürriyet’ten Behlül Aydın’ın haberine göre adlı avukat Kezban Hatemi ile Hüseyin Hatemi ’nin oğulları Ulvi Hatemi, Zeynep Erdemli ile yaşadığı aşk yüzünden ailesiyle inatçı düşmüştü. Üç yıldır ilişkileri süren ve 6 maaş Kerem isimli tıpkısı oğulları olan çift, esbak bölüm Maçka ’daki Park Hyatt İstanbul ’birlikte evlendi.

Kezban-Hüseyin Hatemi çiftinin katılmadığı nikâhın şahitlikleri, Hedef Aksu, Leyla Söğütlügil, Cahit Günel, Tayga Yanlışsız, Olgaç Aycan ve Müge Onan oldu. Çift, nikâh sonrası oğulları Asalet ’le gelişigüzel azamet verdi.

Annemi çağırmadım zira…

Kendisini geçmiş eşinden kalkmak istediği için evlatlıktan reddeden annesi Kezban Hatemi ’ye seslenen Ulvi Hatemi, “Annemi seviyorum. Yaptıklarını oğlunu yüklenmek için ve çarkıt gelininin dolduruşuyla yaptığını düşünüyorum. Umarım en güdük zamanda eş çemberine katılır. Nikâha gelmeyeceği amacıyla nida etmedik amma düğüne bekliyorum” diye konuştu. Zeynep Hatemi ise, “Haddinden Fazla mutluyuz. Kezban Eş ’a tek amaç ve nefret beslemiyorum” dedi.

Yaza düğün var

Yaz aylarında düğün yapmayı planladıklarını belirten Ali Hatemi, “Zeynep ’le sadakat çemberi oluşturduk. Altı kamer geçmiş doğan oğlumuz Asillik Hatemi bu çemberi tamamladı. Bozuk eşim Aslı Çelik ’le tezevvüç etmek büyük hataydı. Kendimden sosyo-kültürel anlamda ast seviyede biriyle evlenerek iri vebal yaptım. Hatalı evlilik sonrası başıma mevrut cümle zulümlerden kurtuldum” dedi.

Bir Cevap Yazın