Ki bu kadıncıl anchorman?..

Aynı iş kadını, az çok nüfuslu, aksiyon kollarının tıpkı tanesi da ayrımsız radyo ve çokça tanıdık ayrımsız radyonun sahibi. “A” eş…

5 yıldır şişman tıpkısı hırslı ile tıpkı kadınla aşk yaşıyor, siyasete ve televizyon patronlarına ve bile habercilere çok andıran olan bu eş, sevgilisi ile katıldığı iş yemeklerinden birinde, habercilik özne anchormane sevgilisini kaptırır.

Bu önceki tanışıklık sırasında, haddinden fazla nufuslu olan hisse senedi adamının sevgilisi gelişim adamını terk kıymetiharbiye ve anchormen ile amor yaşamaya başlar. Yaşadığı şehirde yer yerinden oynar. Bunu hazmedemeyen adlı iş adamı anchormen’i topuğundan vurdurur.

Bugüne kadar basına yansımayan olayın üstü itina ike kapatılır. Ve adlı anchorman bu olaydan sonradan yıllarca yaşadığı şehirle  bağlantısını kerki. Ve çalıştığı kitap kuruluşunun İstanbul şubesine geçiş yapar. Ünlü hareket adamının sevgilisinden de ayrılır.

Şu zaman ayrımsız kurumda çalıştığı eksantrik bir türbanlı kadınla aşk yaşamaya başlar.

Bu anchorman’in daha başlangıçta da benzeri evliliği vardı. Payitaht kulislerinde evliliği birlikte dillere hayli düşmüştü. Bozuk ruhiyatçı eşi ile oldukça düzensiz ayrımsız evlilik hayatı sürmüştü.

Hatta eski ruhiyatçı koca “Karı ve Aldatılma” üstüne tıpkısı çok kitaplar yazdı. Ve boşanmalarının hızlı hızlı arkası sıra bomba aynı kitabını daha piyasaya sürdü.

Kitabının ismi; bu karmakarışık evlilikte kendinin aldatılması ve kendisinin kocasını öç için aldatmasına çırağ markajcı tıpkısı tezkere.

Çünkü; anchorman âdem aracılığıyla defalarca aldatılan ruh bilimci koca, bu psikolojiye dayanamayıp anchorman kocasını aldattı.

Ekranların balıketi, giydiği topluluk elbiselerin düğmeleri her an patlayacakmış kadar duran anchormanı meğer bilcümle ayrımsız ‘yere bakan canevi yakan’mış…

Özel hayatını ‘benim diyen’ zamparalara bin basacak türrrden kıpırdak bu nefer-ı muhterrrremi izleyicilerrrr hayli yakından tanıyorrrr

Gani akşamlarrrr…… Dolgunca günlerrrr….. Doğru işlerrrr…

Tabiatıyla bu yazılanların hepsi tıpkısı sav ama, ANCA DİYORLARRRRRRRR………

Bir Cevap Yazın