‘Kim Milyoner Kalkmak İster’ ekibinden yadırgatıcı çekilme!

Milliyet’te düzlük kayran habere bakarak Briz Kayalı yönetiminde, dört yıldır atv ’üstelik yayınlanan ‘Ki Milyoner Oluşmak Lüzumlu ’ konkur programının ekibi firkat kararı aldı.

2000 yılından bu yana ekranlarda olan ve Kenan Işık ’ın sunuculuğu ile tıpkısı olay haline mevrut bu ünlü yarışma programı, Işık ’ın mutsuz kazasının arkası sıra Selçuk Yöntem ile yoluna bitmeme ediyordu.

Program yayından kaldırılacak mı?

Meltem Kayalı ’nın ekibinin arkası sıra programa atv zat ekibiyle bitmeme edecek.

İşte Kayalı ’nın konuyla ilişkin yaptığı yazılı izah:

“Balaban benzeri özenle sürdürmekte olduğum ‘Kim Milyoner Almak Gerek’ programının yapımcılığından ben ve ekibim tıpkı inceden inceye devam edemeyeceğimizi anladığımız amacıyla müstesna bulunmaktayız.

Takım adına Kenan Işık’ın yaşadığı rahatsızlıktan âlem çokça zor günler geçirdik. Hep onun tıpkısı dolaşma döneceği umuduyla programı devam ettirdik. Ve haddinden fazla sevdiğimiz Selçuk Formül’le bu dönemi kılmak bizi çokça mutlu etti.

2000 yılında ‘Kim 500 Bilyon Lüzumlu’ ismiyle Medyapım’de Kenan Işık’la başladığımız bu programda 2011 yılında gene beraber çalışmaya başladığımızda Kenan Eş ve ego şunu gördük kim bizimle alay malay büyümüş ayrımsız soy sop var ve tığ onlara bilginin ne büyüklüğünde eşsiz olduğunu, analitik düşünmenin ve araştırmanın ne kadar şanlı olduğunu anlatabilmişiz. Ve onlar karşımıza bu misil yarışmacı adına geldiler.

Kenan Koca bana ‘Bire Bir 10 yıl henüz sürdürmeliyiz ’ dedi amma… Bunu gördüğümüzde çok gururlandık ve hangi kadar heybetli bire bir hareket yaptığımızı ayırt ettik. Kenan Bey bana ‘Bunu bir 10 sene henüz sürdürmeliyiz, bugünkü kollar dahi gitgide yarışabilsinler’ dedi. Ego onun bu isteğini namına getirebilmek üzere çok çabaladım. Fakat zaman geldiğimiz bu noktada bunun olabilir olamayacağını görmüş bulunmaktayım. Atv programa kişi ekibiyle devam edecek. Umarım bir dolaşma tutkuyla sevdiğim bu programı Kenan Işık’la alay malay gine yapabilirim.”

Bir Cevap Yazın