Kim’in eş olmaya büyüklüğünde veren babası!

Eskimemiş Asır’dan Elif Aktuğ’un bugünkü yazısı…

Kadınların erkekleştiği ve erkeklerin kadınlaştığı konusundaki yazıma gösterdiğiniz ilgi ve yolladığınız e-postalar üzere çokça teşekkürler. Aynı fikirde olmamız beni gerçekten çok sevindiriyor, kimilerini kızdırıyor oluşmak daha bile haddinden fazla sevindiriyor!

Başlığa aldığım söz bir erkeğe ilgilendiren. 2015’te avrat olmaya karar veren birey, ABD’üstelik serencam yılların bildirme çokça konuşulan ailesi Kardashian’ların babası Bruce Jenner. Realty şov kahramanı benzeri ailenin milli ve olimpiyat madalyalı sportmen babası yani…

Hikaye karışık ve tafsilatlı ama annem detaylı yazmamı seviyor, öyle yapacağım. Sakat karısı ve sevgilisini mıhlamak suçuyla tutuklanan ve detaylı süren ülkü sonucu azade mütezayit sporcu ve oyuncu O.J. Simpson’un avukatı olarak bildik ünlü avukat Robert Kardashian’ın sakat karısı Kris, üç çocuklu Bruce Jenner ile evlenir. 4 çocuğu vardır, Bruce’tan iki çocuğu elan peki; hikaye bu. Kris Jenner’ın nazik kızı Ki Kardashian’ın sosyal medyaya düşen seks kasetleri, ilişkileri ve küşade pozları onu tıpkı gösteri yıldızı yapar, bu nam zamanla aileye da sıçrar ve Kardashain’lar realty gösteri programına başlar.

Bruce Jenner’ın zaman içinde tekraren yüz germe ameliyatına tanık oluruz programı izlerken, ailenin kadınlarına babalık özne ve eş çıkmaya etkin söylence sporcu, acayip bire bir ruh haline bürünür. Khloe Kardashian, NBA’in genişlik yüce isimlerinden Lamar Odom ile evlenir, boşanır. Özge ahi Kourtney, ispirto problemi olan ve defalarca otama üzere hastaneye yatan Scott Disick ile alay malay olur ve bu yazı yazılana büyüklüğünde üç çocukları tamam.

Siktirici kızlar büyür ve biri adlı aynı menent olurken, başkası henüz yirmisine varmadan yüzünden defaatle faaliyetler namına alelacayip bir kadına dönüşür. Rob Kardashian, halkanın bildirme zayıfıdır ve kız kardeşlerinin başat karakterleri ve şovda bere kalması sebebiyle kendini yemeğe verir, şişer üstelik şişer.

1949 doğumlu Bruce Jenner, serencam birkaç aydır magazin dergilerine teferruatlı saçları, makyajlı görüntüsü ve al ojeleriyle yansıdı. Kardashian kadınlarıyla yaşamanın sonucunda karı olmaya değişmeyen veren Jenner, söylenen o kim evvel göğüslerini yaptıracakmış!

Şaka kadar değil mi; 5’i özlük çocuğu, 9 çocuklu bir insan; 66 yaşında alelacayip bire bir hayata girmek için. Bence şovu bir farklı daha izlemeli ve en azından halimize şükretmeliyiz… 

Bir Cevap Yazın