Kiralık Arslan: Adriano

Takvim’dahi düz düz habere bakarak Avrupa’dan men edilme tehlikesi dolayısıyla stresli günler geçiren Galatasaray’de taraftarın yüzünü güldürecek transfer gelişmeleri yaşanıyor.

Edinilen bilgiye göre, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın sezon başında inandırma edemediği ve bu yüzden dahi Robin van Persie’yi almak zorunda kaldığını itiraf ettiği Luiz Adriano için Galatasaray devrede.

Çin’in Jiangsu Suning takımına transferi sonuç anda gerçekleşmeyen sambacı üzere yönetimsel yönetici Uğraş Ergün, Milan’ın kapısını çaldı. Italyan kulübü, 28 yaşındaki golcüyü Galatasaray’a kiralık vermeyi kabul etti. 

Luiz Adriano üstelik Cimbom’a gelmeye hazır olduğunu bildirdi. Bu gelişmeler sonrası deminden parçalanmamış gözler beceri yönetmen Mustafa Denizli’ye çevrildi. Zira bu alıntı harekatında akıbet sözü görmüş geçirmiş hoca söyleyecek. Canlı aktör talip ve bu nedenle elan önceki Adebayor’u reddeden Denizli’nin Luiz Adriano’yu akseptans etmesi için yöneticiler çabalama harcıyor.

Henüz 6 ay öncesine kadar bütün Avrupa’nın peşinde olduğu Brezilyalı oyuncu amacıyla, kiralama bedeli ödenmeyecek olması solgun-kırmızılı yönetime az çok cazibedar geliyor…

Bir Cevap Yazın