Kırışıklıklar üzere katıksız tarifler

Sözcü’de düz düzlük habere göre gençleştirici DHEA hormonunun içerdiği etken maddeleri avokadoda bulabilirsiniz. Alın bölgeniz amacıyla, 2 hafta süresince herhangi bir akşam limon suyu ile avokado tüketin. Zira sulu zırtlak suyunda bulunan C vitamini, avokadoda kâin maddelerin etkisini artırır. 4 dönem içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Ağız Çevresine Soya Fasulyesi

Yüzünüzde kibir çevresinde başlayıp, uç bölgesinde biten aynı çizginin oluşmasını istemiyorsanız, saf maddeler ve masajla hafif önleminizi alabilirsiniz. Bunun amacıyla, bolca soya fasulyesi ürünü tüketin. Zira bu mahsulat, flavonoit olarak adlandırılan hücre havari maddeler içerirler. Bu maddeler tıpkısı zamanda ara sıra bakım kremlerinde da bulunuyor. Flavonoit içeren kremleri sorunlu bölgelerin üzerine sürüp, 5 zaman kadar pus uçlarınızla dairesel hareketlerle ovuşturma yapın. Rastgele devir kullandığınız takdirde, 2 hafta içerisinde faal bir akıbet almanız tür olacak.

Kayırıcı Dudağa Zeytinyağı

Üstdudak çevresi çoğu ant ihmal edilir. Oysa bu havza çabucak rutubet kaybına uğrar. Bu durumda yeryüzü balaban yardımcınız zeytin. Dip dudağınıza biraz damla zeytinyağı sürüp, parmak uçlarınızla hafifçe konusunda vurun. Bu akıntı zaman dolaşımını hızlandırır. Yağ ise cildi yumuşatır.

Bir Cevap Yazın