Kişi kendini tekzip fail gazeteci! Bülent Cankurt

Dedikoducuların kurbanı olmuşlar

Dört aylık güre dul Ece Erken ’mağara ex aşkları Öner Akgün ile Hacı Sabancı ’nın cuma namazı gecesi Çırakma ’birlikte ağırlık yumruğa cidal ettiği haberi gündeme bomba gibi düşmüştü!

İşin detayını hıfzetmek amacıyla taraflardan Öner Akgün ’le konuştum. Evet, o şeb Şamdan ’dahi tıpkısı uğraş olmuş; ancak Öner ile Hacı arasında değil. Öner ’mağara değişik masalarda oturan iki arkadaşı birbirine girince, Öner ikisini üstelik tanıdığı üzere kavgayı yatıştırmak için araya girmiş. E, mekanda Hacı üstelik olunca dedikoducular tezelden Öner ile Hacı ’yı savaş ettirmiş!!! Ayrıca Öner, tek bozuk ilişkisinin ihtirasını yaşamadığını dahi belirtti; duyurulur!!!

Bülent Cankurt /Sabah

SACİT ASLAN YORUMLUYOR

Son 3 kamer ortamında yazdığı  yazıları sonraları adeta özür diler kabil tekzip fail ve her defasında kendine bakarak benzeri düzeltme gerekçesi bulan apayrı bire bir fıkracı! varmıdır acaba?..

Türkiye ’nin yüce gazetelerinden biri olan SABAH gazetesinin köşesinde alfabe yazacaksın ama aradan 2 dolaşma geçmeden yazdığın yazıyı, apayrı aynı yazıyla yalanlama edeceksin!..

Bu mümasil eksantrik nerde vardır?.. Çokça düşkünlük ediyorum…

\”Gözsüz değneğini bellemiş\” kabilinden tutturmuşun tıpkısı Kraliçe Er gidiyorsun…

Kraliçe ile yaptığın 5 haberin 4 ya dolma yada falsolu!..

Kraliçe Er ile ilişkin yazdığın bütün yazıların (sonuç yazında dahil tevessül etmek amacıyla)  nerdesye hacısı hocası manzara ürünü olduğu arasında!..

Tıpkı gazeteci kendini, meslektaşlarının ve halkoyu uğrunda bu büyüklüğünde komik duruma düşürür, kortej konusu haline getirir mi?..

Yaa… Konu aramızda sen bu Ece Erken ’e, meçhul muamma intihal filan mısın nedir?..

Şayet öyle benzeri şey bile varsa dilaver üzere çık ortaya itiraf vücut sende kurtul bizde..

\”hakeza bir şey bulunmayan kardeşim nerden çıkartıyorsunuz\” diyorsan

O devir, zihayat tıpkısı avrat üzerine yazarken edindiğin bilgilerden adın kadar emin ol ve \”Bu gailesiz dulun mahareti neymiş\” kabilinden macerasız ve çap kelimeler kullanma..

Zira eş adama yakışmıyor bilesin..

Sacit Aslan

Bir Cevap Yazın