Kıvılcım Ural:

Akşam’bile düz alan habere göre Yaman grubunun solisti Kaan Tangöze ile yaşadığı ilişkinin ortaya çıkmasının ardından yaptığı seçkin açıklamayla olayın boyutunun az buçuk daha farklı boyutlara taşınmasına faktör olan Şule Ural, serencam açıklamasını Facebook’tan yaparak içini döktü.

İşte Flama Ural’ın o açıklaması:

“Merhabalar;

Içtimai medyada ve görsel basında hakkımda sâdır iddialar ile ilişkin altını çiziyorum bu evvel ve akıbet resmi açıklamamdır. Müzisyen kimliğim ile değil, bireysel haklarımı arkalamak için, önceki kendime olan saygım bilahare ailem adına bu açıklamayı yapmaya değişmeyen verdim. Bugüne büyüklüğünde gelişen olayları nezaket ve afiyet ile çözmeye çalıştım. Hakkımda çıkan haberleri cevapsız bıraktım. Tanımadığım şahıslar yoluyla linç hedefi oldum ve buna rağmen sessizliğimi müzaheret etmek üzere elimden geleni yaptım.

“RÖPORTAJ YAPMADIĞIM HALDE RÖPORTAJ YAPMIŞIM KADAR ÖNCELEME EDİLDİM”

Bu süreçte, bana ulaşmaya çalışan aynı haddinden fazla gazeteciye altını çizerek izah yapmak istemediğimi söyledim. Kimi gazeteciler yoluyla ongun niyetim suistimal edildi ve mülakat yapmadığım halde benden destursuz mülakat yapmışım kabil lanse edildim. Gelinen şu noktada, kamuoyunda bana yapıştırılmaya çalışılan bu incitici profil ve tutumlar insanların içini kazara yorumlar yapmaları içeriğini körlemeden alalade konuşmaları ve benim sükunetimden faydalanmaları buyuk mutsuzluk. Bu tutumda olup hakaret boyutuna mevrut kendini bilmez kimselerle hususiyet için gidiyoruz.

“ÇALGI ALETI KAYITLARIMI DURDURDUM”

25 yaşında kendime katışıksız saygısı olan, asla kimsenin kalbini deşmek rencide emreylemek istemeyen ve akıllıca bildiğinden şaşmayan ego ,bizzat sadece müzisyen kimliğim ve şarkılarımla hatırlanmak isterim. Gelişen şu süreçte enstrüman kayıtlarımı durdurdum, şarkılarım herhangi bir önyargı ile dinlenilmeyi haketmiyor. Kaldı ki 6 ay sonradan da insanlar bundan bahsedebilirler ama konunun bu kısmı ile ilgilenmeye bitmeme etmeyeceğimi devretmek isterim.

“DÜNYAEVI KURUMUNA SAYGIM VAR TABI BEYNINDE ANA AYRIMSIZ DÜNYAEVI VARSA”

Kadınları seviyorum ve on paralık ayrımsız kadının üzülmesini istemem. Evlilik kurumuna saygım var bağimli ortada esas ayrımsız dünyaevi varsa. Bugune kadar herhangi bir magazin haberine karışmayıp medyatik bi koca olmadıgımı ve kendi çapımda benzeri sahn sürdürdüğümü kimseye eyvallahım olmadıgını bilenler bilir. Şu süreçte kimsenin canının yanmasını istemiyorum. Esas konuya gelince bu laf ile ilgili konuşmayacagım, zira özel hayatımla ilgili kimseye tıpkısı izah ika zorunluluğum yok.

Saygılar

Yalın URAL”

Bir Cevap Yazın