KIZDIRACAK YAZI!..

Nurgül Yeşilçay, geçtiğimiz günlerde aynı dergiye, “Evvel erkek arkadaşım travesti olmuştu. Ortaokul yahut lisede, çokça gelişmemiş ve müziç adını vermeyeceğim tıpkı ilişkim olmuştu. Yıllar sonra İzmir ’üstelik yürürken arkamdan koşup bana yetişen kadının o olduğunu ayırt etmiştim” açıklamasında bulundu ve günlerce konuşuldu..

Bugün Gazetesinde yazan Aykut Işıklar de bugünkü köşesinde, Nurgül Yeşilçay’ın yaptığı bu açıklamayı değerlendirdi.. Işıklar’ın sözleri Toplama Özer’i kızdıracak gibi görünüyor.. Aha Işıklar’ın o yazısı:

TOPLAMA ÖZER İLE EVLENMESİNİN NEDENİNİ DEMINCEK ÇÖZDÜM
Nurgül Yeşilçay’ı hangi büyüklüğünde aydınlık ve çokbilmiş olduğunu inanın bilmiyorum. On Paralık de nikbet etmiyorum. Ancak çok pir kadın olduğunu kimse setir edemez. Peşinden kamyonlar dolusu erkeğin koştuğunu bile… Ki bilir ne zenginler, hangi yakışıklılar. Amma o gidip Çokluk Özer ile evlenmişti. Çokluk’i de haddinden fazla çarkıt yıllarından tanırım. Elma ve Yeşil Kabare’üstelik maymun rolü oynadığı, tumba çaldığı gecelerden tanırım. Ayrıca evvel iki eşi Sebla ile Selin hâlâ yakın arkadaşımdır.

KAFAMI KURCALAYAN SORUNUN YANITINI DEMINCEK BULDUM
Geçen dönem kafamı kurcalayan sorunun yanıtını buldum. Yani neden Cem ile evlendiğini… Yeşilçay bir gazeteciye dedi kim: “Evvel aşkım benzeri transseksüel idi…”

DÜŞÜNSENİZE ÖNCEKI AŞKI HAKEZA İSE…
Eee düşünsenize ilk aşkı böyle ise, eşi da Çokluk Özer olur? Kız sonuna büyüklüğünde yeraltı.

Aykut Işıklar /Bugün Gazetesi

Bir Cevap Yazın