Kızını ve birlikte yaşadığı sevgilisini öldürdü

İHA’dahi kayran kayran habere göre görüngü Seyhan ilçesi Havuzlubahçe mahallesi 15009 sokakta meydana geldi. İddiaya bakarak, evli olan 19 yaşındaki Rabia K. tıpkısı hafta ilk babası Mehmet Ö.’nün (45) evine gelerek “Eşimle anlaşamıyorum terk etmek istiyorum daha çok onun yanına dönmeyeceğim” dedi. Ata Mehmet Ö., bunun üstüne kızını ferasetsiz göndermeyip evine aldı.

Geçkin akşam yatarken 03:00 sıralarında bire bir curcunalı duyan baba yatağından kalktı. Sesleri harami sanarak pompalı tüfeği alan cet, kapıyı açtığında ise 3 kıvrım evin merdiven dairesinde kızıyla gelişigüzel bir erkeği gördü. Gördükleri karşısında sinirlenen ata bağırıp çağırmaya başladı. Rabia K. ise eşini sevmediğini, yanındaki Velit G.’yi (23) sevdiğini söyledi. Bu sözlerini duyunca çılgına dönen baba, pompalı tüfekle hem kızına hem birlikte sevgilisine çığlık etti. Açılan çığlık sonucunda başlarından yaralanan sevgililer yoğun yaralandı. Tüfek seslerine ailenin ayrıksı fertleri ve eve andıran yerde oturan Velit G.’nin yakınları birlikte kalktı.

Olayı gören vatandaşların malumat vermesi konusunda fenomen namına bodur sürede polis ve keyif ekipleri geldi.

Polislerle alay malay mevrut esenlik ekipleri Rabia K. ve Velit G.’nin öldüğünü belirledi. Cenazeler Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, ata ise polis aracılığıyla gözaltına alındı.

Olayla ait soruşturma bitmeme ediyor.

Bir Cevap Yazın