Konya’da katışıksız anneden çocuklarına yumruklu dayak!

İHA’bile vadi alan habere göre Konya’birlikte iki sene önceki ayrıldığı sevgilisinden dünyaya gelen 4 ve 5 yaşındaki çocuklarına hız uygulayıcı kadının “adam münezzeh çocuğuna bunu lacerem yapar” dedirten yılgı verici görüntüleri ortaya bundan sonra.

Fenomen, Konya’nın Selçuki İlçesi Yazır Mahallesinde meydana geldi. Cumhuriyet Polis Güçleri Merkezine giden Havva K.’nin (36) yakınları 4 ve 5 yaşındaki çocuklarına daima momentum uyguladığı ihbarında bulundu.

İki sene önce ayrıldığı dini nikahlı eşinden dünyaya getirdiği oğlu Ş.A. (5) ile kızı M.A.’yı (4) arada bir yakınlarının beraberinde da döven eş yakınlarının ihbarı üzerine gözaltına alındı. Havva K. poliste “Oğlum itince düştü, alnındaki kızarıklık bile bu nedenle oluştu” diye anlatım verdi. Bunun konusunda Havva K. ifadesi alındıktan sonra Cumhuriyet Savcısının talimatıyla erkin bırakıldı.

KALBİNİ YUMRUKLUYOR!

Serbest kaldıktan sonra çocuklarına momentum uygulamaya bitmeme eden cani annenin oğlu Ş.A.’yı darp ederken yakınları marifetiyle kaydedilen görüntüleri ortaya imdi. Görüntülerde, eş kanepede oturan oğluna yaklaşarak baskı atıyor. Feryat Figan teessürat süresince kıvranan çocuğuna takat uygulamaya devam fail karı oğlunun kalbine “öl” diye niteleyerek baskı vuruyor.

Apayrı bir fon da ise kuşkulu “yeter bıktım” diyerek oğlunu sopayla darp ediyor. Bu esnada birlikte oturan eksantrik benzeri kadının de “Vuruş korkut. Senden yüz buluyor, şımarıyor” dediği duyuluyor.

Habere ait görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın