Koray Altınsoy Fox TV’deki görevinden ayrıldı!..

Fox TV Genel Müdür Yardımcısı  Koray Altınsoy say arkadaşlarına veda etti… Altınsoy 6 yıllık birlikteliğin peşi sıra gelen ayrılığı elektronik postayla duyurdu.

Aha Koray Altınsoy ’un mesajı:

“Canan Mesai Arkadaşlarım,

Avlu bazı bazı bizlerden zor kararlar almamızı gerektiriyor. Bundan tahminî şeş sene önceki tekrar yumruk tıpkısı değişmeyen alarak News Corporation bünyesindeki FOX TV dahi çalışmaya başladım. Kararım kimilerine bakarak benzeri macera, kimilerine bakarak ise bire bir çılgınlıktı fakat geçen zamanda ayrımsız devir da verdiğim karardan pişmanlık duymadım. Çalıştığım müddet boyunca şirketimle, iş arkadaşlarımla ve genişlik önemlisi çok kısa sürede başardıklarımızla seçkin ahit hava duydum. Ölçülebilen başarılar tekrarlanabilir ancak sizler kabilinden aynı takımla paylaştıklarımız ölçülemez ve tekrarlanamaz.

Tafsilatlı sayılabilecek az buçuk sonra gine aynı yol ayrımına geldim. Değişmeyen vermek bu cins durumlarda oldukça yumruk oluyor, ayrıntılı ve print aynı süreçten sonra denemenin denememekten henüz akıllıca olacağına değişmeyen kıldım. Bu it canlı yolda, kısmık çalışmanın ve sabrın beni başarıya ulaştıracağına inanıyorum. Kararımı vermenin akabinde benim üzere elan zor aynı süreç başlamış bulunuyor. Görevlerimi devredeceğim Haziran ve Orak Ayı aylarında sizlerle bire bir vedalaşmayı umuyorum. Tabii yerine, önce günden bugüne büyüklüğünde keyifle ve heyecanla çalıştığım kanalımdan ve sizlerden fırlamak benim amacıyla az çok kısık. Ancak eminim kim geride bıraktığım rüfeka kanalımızı bugün olduğundan çok elan gür yerlere taşıyacaklardır. Bugünlere gelirken evire çevire günlerimiz kadar edisyon ve kısık günlerimiz dahi oldu fakat şimdilerde farkında olmadan sizleri üzdüysem affola. Bu süre içre bana gösterdiğiniz efdal çıdam ve ihata üzere teşekkür ederim.

Görevimi devredeceğim arkadaşların başarı anlamında beni aratmayacaklarına ve FOX TV ’nin onların yönetiminde elan iri başarılara koşacağına şüphem bulunmayan. Kendileri bugüne kadar gösterdikleri başarı ve dirayet ile bu göreve amade olduklarını ispatlamışlardır. Eskimemiş  görevlerinde muvaffak olmaları namına kendilerine başarı dilerim.

Son namına, ilk günden beri News Corporation bünyesinde çalışmaktan duyduğum memnuniyeti bire bir defa daha ikilemek isterim. Yer pres günlerde şirketimin bana göstermiş olduğu cüret ve bu ayrılış sürecinde bana gösterdikleri konsept üzere teşekkür ederim.

Gelecekte tıpkı yapı altında olamasakda sizlerle iş hayatı içerisinde çalışmayı ümid ölçü, bakir alacağım rollerde bana göstereceğiniz destek amacıyla şimdiden teşekkürname ederim.

Herkesi sunma derin tabiiyet ve saygılarımla selamlarım…

Koray Altınsoy”

Bir Cevap Yazın