Koşa koldan Falcao atağı!..

Takvim’birlikte saha düzlük habere bakarak Fenerbahçe Yönetimi, devre ortada nitelikli aynı golcü isticar etmek için harekete geçti. Komutan Ermiş Yıldırım, Chelsea’üstelik bir nev istenileni veremeyen Falcao için Hasan Çetinkaya ile Terraneo’yu görevlendirdi. İngiliz külübünde kiralık oynayan ve tıpkı cins kadroya giremeyen baht oyuncunun bonservisi Monaco’de bulunuyor.

Fransız kulübüyle kiralık anlaşması yapması amacıyla Hasan Çetinkaya’ya direktif veren Yıldırım, Terraeno’dan da Falcao’nun Chelsea ile bağlarını koparmasını ve şans oyuncuyla kesit masasına oturmasını istedi. Sportif Direktör Terraeo ile Hasan Çetinkaya önümüzdeki hafta güçlükle dışına gidecekler.

1.5 YILLIK KİRALIK TEKLİFİ

Terraneo’nun Falcao’ya Van Persie ile ayrımsız ücreti teklif edeceği ve 1.5 yıllık sözleşme önereceği belirlendi. Eksik sezon üzere Falcao’ya teklif edilecek nicelik 2.5 milyon Euro. Şans oyuncunun bu ücreti kabul edeceği iddia edilirken, İngiliz basınında üstelik Fenerbahçe’nin Radomel Falcao’ya olan ilgisi manşetlere taşındı. Daily Mail’birlikte yer düz haberde Fenerbahçe’nin Falcao’ya Robin Van Persie ile bire bir şartları sunacağı rapor edildi.

Falcao’nun menajerinin de Fenerbahçe ile ilişik iddiaları doğruladığı tabir edilirken, transferin 15 dolaşma süresince netleşeceği belirtildi.

Bir Cevap Yazın