Krem dizisiyle ilgilendiren izah!..

Haberin içeriğinde tamlanan Müddeiumumilik soruşturmasının hastalık ve ne gerekçelere binaen başlattığı hususunda benzeri bilgimiz bulunmamakla alay malay, kavisli bilgilendirici nitelikte “KREM” adlı dizinin yapımcıları olan bizlerin reyting şikesi yaptığı yönünde müddeiumumilik soruşturmasının tamamlanarak, davasının açılmasına karara varılmış kadar aktarılmıştır. Veri, hem diziyi hem bile biz yapımcı şirketleri karalayan neye bakım ettiğini anlamakta sarp çektiğimiz tıpkısı üslupla yazılmış olmakla gelişigüzel zat içre aşağıda sunduğumuz üzere mantıksızlıklar içermektedir.
 
Haberde, “KREM” adlı dizimizin TNS ünlü şirketin evvel ölçümlemesinde sıralamada 3. olmasının tıpkısı reyting şüphesi doğurduğu belirtilmiştir Meğer ki “KREM” yayına başladığı 26 Ağustos 2012 tarihinden bu yana bire bir başka reyting ölçümleme şirketi olan SBT tarafından bile ölçümlenmekte olup, bu şirketin rating sıralamasında tıpkısı defa 2., iki misil de 1.sırada düzlük aldığı sonuçlar açıklanmıştır. Ayrıca bahis konusu 23 Eylül 2012 tarihinde yayınlanan bölümümüz, TNS ve SBT ölçümlemesine bakarak kül kişilerde “iki ayrımlı ölçümleme şirketinin sonuçlarına bakarak”  az daha tıpatıp aynıdır.
 
Nedeniyle “KREM”mağara lüzum tamam monitör yayıncılarının ve reklam verenlerin asıl aldığı TNS ’e göre, gerekse bir diğer kalibrasyon şirketi SBT ’ye bakarak dahi benzer reytinglerde olduğu çokça celi ve nettir.
 
Belirtilen bilim ile antrparantez TCK ’nın 277, 285/3, ve 288. maddelerinde planlı yargı görevini yapanı etkileme soruşturmanın gizliliğinin ihlali ve adaletli yargılamayı tesir suçlarına ilgilendiren  hükümleri heyetiyle ayn ardı edilmiştir.
 
Bu nedenle yasaya uymaz, tek yanlı ve kasıtlı yerine kusurlu bilgelik içeren, şirketlerimizin ve yapımcılığı üstlendiğimiz dizinin ticari itibarını zedeleyen haberden ekolojik ortam ilişik güç ve kurumlar için gelişigüzel cins sızlanma ve dava hakkımızı kullanacağımızı, kamuoyuyla tesahup etmek isteriz.
 
GroupM Iletişim Araçları Hizmetleri Ltd. Şti.
 
Bando Imal Göstergeç ve Filmcilik Tic. A.Ş
.

Bir Cevap Yazın