Kristal Fare Türkiye’nin ‘Golden Globe’u olacak..

Bugün Tv’de Ceren Bektaş’ın sunduğu Zaman Haftasonu programına katılan Medyafaresi.com kurucusu ve gazeteci Kubilay Parti Kristal Fare ödüllerinin sahibini bulacağı debdebeli gece hakkında merak edilenleri anlattı.

Bire Bir ödülü altın kılan yer yetişkin şeyin makul isime ve akıllıca kişiye verilmesi olduğunu belirten Tümen, kategorileri belirlerken yalnız reytinglere değil sokaktaki yansımalara ve gazetelerde düzlük almasına dahi baktıklarını söyledi..

Medyafaresi.com’un 10 yıldır okunabilen yayında olduğunu belirten Kubilay Tümen güzeşte sene gerçekleştirilen armağan töreninin tıpkı deneme gibi olduğunu belirtti ve, “Illet Türkiye’de bir Golden Globe tıpkı Oscar olmasın” diyerek iddiasını ortaya koydu.

Geceye katılımın tahminlerin üzerinde olacağını ve beğenilen rey sayısının 1 milyonu geçtiğini belirten görmüş geçirmiş gazeteci, Kristal Fare Ödülleri’nin mutlak, yansız ve objektif kriterlere bakarak Salı gecesi, sahibini bulacağını sözlerine ekledi.

19 kategoride ödüllerin verildiği Kristal Fare Hediye Töreni’ne bu akşam 24:00’a kadar kristalfare.com genel ağ sitesinden oylarınızı gönderebilirsiniz

Point Hotel’de gerçekleşecek Billur Fare Armağan töreni Izzet Çapa, Esra Erol ve Gülme Kazanova’nın sunumuyla Kral Tv’den enerjik yayınlanacak..

 

Bir Cevap Yazın