Kübra Akıllıcasına Kahraman Bulut’u murat aldı

Kahraman Keder alay mı yapıyor keleş mı?

Yıllardır, iletişim araçları sektöründeki koca hükümran idare marifetiyle karşı karşıya kaldığımız münasebetsiz süreçlerden bahsedenlerimiz çok oldu. Birçoğumuz bu yüzden aylak kaldık, birçoğumuz işi artırmak zorunda kaldık. Birçoğumuz onca emek ve tazminattan vazgeçtik. Hâsılı proses acımasızcasına devam etmektedir.
 
Kübra DoğruBelki bile bunun yeryüzü boş örneği bire bir birçok kamer önceki yaşanan Farklı Özsağman
 ‘ın yaşadıkları ile gözler önüne serilmişti. Başka çalıştığı kurumun yıllarca ekran yüzü, bilim yüzü olmuştu. Fakat ekranda yönetimin hoşuna gitmeyen ama gayet “insancasına” bir davranış sergilemişti. İnsanı davranışın bile ötesinde bence olması gerektiği üzere davranmış kendi yetkisiyle bire bir telefon bağlantısını sonlandırmıştı. Bu olay üzerine çok Sayın Kahraman Keder derhal 40 – 45 günlük bir izin kullanmasını akıllıca görmüştü Sair ’nin.

Aynı süreci ben üstelik en son çalıştığım kurumda yaşamıştım. O yüzden hiç yabancı değilim.
Sizi uzun uzun benzeri dönem izne çıkarıverirler. Ardından siz işiniz üzere çabalarsınız, projeler sunarsınız, yüceeeee yönetime ulaşmaya çalışırsınız “hani hangi yapıyoruz, neler oluyor?” diyebilmek adına. Fakat gel gör kim o yüceler yücesi hazretler size konuyla ilişik gün yapmadıkları kadar, size ödence birlikte ödememek üzere yani kendiliğinizden çekilme yazar gitmeniz üzere bin benzeri ağırlık çıkarırlar.
Size kurgu tahsis ediyorlarsa, aracınız alınır, maaşınız ödenmez, kostümünüz sağlanmaz, falan festekiz… Bir Nice sıkıntıyla karşı karşıya kalırsınız bir anda. Aşağılayıcı tutumlar, söylemler, dedikodular bile cabası. Yani hazretlerin gerekçeli söylemleri ve davranışları on paralık bitmez.

Kübra Akla Yatkın /kadin medya

Yazının devamını kavramak amacıyla aşağıdaki linke TIKLAYINIZ…

http://www.kadinmedya.com/edipler/kubra-dogru/yigit-keder-sucu-mi-yapiyor-kaka-mi.php

Bir Cevap Yazın