‘Küçük Ağa’nın finalinde hangi oldu?

Milliyet’in haberine bakarak seri 50 seksiyon süresince yayınlanarak kişi çapında bire bir başarıya imza atarken izleyiciler ise final bölümünden mutlu kalmadı. Sonuç bölümde tekmil amal yoluna girmişken Sinem (Birce Akalay) ve Şanlı (Sarp Levendoğlu)’nin benzeri gidiş geliş kazasında öldürülmesi, izleyicilerin sosyal medyada adeta kıran koparmalarına neden oldu.

FİNAL BÖLÜMÜ IZLEYICI ŞAŞIRTTI

Dizinin seyircileri sert ayrımsız dille finali sevmediklerini ve henüz bahtiyar ayrımsız sonu adalet ettiğini belirtirken ara sıra izleyiciler ise dizinin böylece bitiyor olmasından dünya bahtiyar olduklarını dile getirdi. Şaşırtı son ile ilgili namına ise henüz tek yerden izah gelmedi. Bunun yanı sıra yapım, reytinglerde de az çok gerilerde kaldı.

İKİNCİ SEZONDA TUTUNAMAMIŞTI

28 Ocak 2013’te yayın hayatına başlayan saf, gelişmemiş zamanda ekranın yeni fenomenine dönüşmüş ve başarılı tıpkı başarım sergilemişti. Ancak yıpranmamış sezonda mergup sonuçları alamayan yapımın önce saati, sonradan da kaderi değişmişti. Dizinin başrollerini ise Birce Akalay, Yalman Levendoğlu, Ferman Berke Zincidi ve Anlaklı Alasya paylaşıyordu.

Bir Cevap Yazın