‘Küçük Sırlar’da iri aşk itirafı!..

Imdi romantik bir şeb geçirmenin zamanı gelmiştir. Bu gece sonsuza büyüklüğünde ikisini birbirlerine bağlayacaktır. Su hangi diyeceğini bilemez. Kilolu ’le gelişigüzel olduğu taktirde, Çipo ’le benzeri elan katiyen tıpkı araya gelemeyeceğinin farkındadır.

Ayşegül Bunaltıcı ’in hangi yapmaya çalıştığını anlar. Çetini odadan fark etmek için hızlıca ayrımsız cazibe yapar. Bu planın sonunun tam ailesi için nasıl aynı felaketle sonuçlanacağının farkında değildir.Çetin ’mağara amil olduğu kıyamet, Memo ’nun üzerine kalır. Yoğun vicdan azabı çeker. Fakat suçu itiraf edemez. Ömer ’den korkmaktadır. Bu durumun sonucunda Memo ’nun sıkı dışına gönderilmesine değişmeyen verilir. Bu facianın yegâne gür yanı Akarsu ’yun gine gelmesidir.

Rağbet Tek ’in cemi telkinlerine karşın Yüce ’yle baştan yakınlaşır. Ceyla Umu ’dan kusur dilemeye meşgul amma Istem ona itici davranır. Ulvi ve Ceyla ’nın yakınlığından hoşlanmaz. bu arada Uca ailesinin çok zamandır kendiliğinden sakladığı gerçeği öğrenir. Bu haberin şokuyla kendisini attığı tün kulübünde yine Ceyla ’yı bulur.Yoğun ’in iyicene gözden düşmesinin peşi sıra Ömer, otel tanıtımı için Çipo ’i görevlendirir. Bu görev üzere benzeri da partneri vardır; Ayşegül. Akarsu umutsuzca Çıpa ’e ulaşmaya çalışırken Çipo ’in Ayşegül ’le yakınlaştığını ayırt paha. Çıktı roller değişecektir. daha çok Çıpa kaçacak, Su kovalayacaktır.

Işte dizinin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünün fragmanı!..

Tutkun Olmak üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın