‘Kurt Seyit & Şura’ yı kurtarma operasyonu!..

Akşam’dan Zehra Çengil’mağara haberine göre ‘Şura’ rolündeki Farah Zeynep Abdullah ’a mevrut eleştiriler konusunda diziye ikinci benzeri karı başrol aranmaya başladı.

Geçtiğimiz zaman çokça iddialı tıpkısı şekilde başlayan fakat düşük reytingler dolayısıyla beklentiyi karşılayamayan “Kurt Seyit ve Şura” amacıyla bakir sezonda bir çözüm formülü bulundu. Şura karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah ’ın, Kurt Seyit rolündeki Kıvanç Tatlıtuğ ’un yanına yakışmadığı yönünde eleştiride bulunan izleyicilerin bu tepkisi Star TV geçek yönetimi vasıtasıyla dikkate alındı. Aldanmaz Seyit ’in evlendiği güç olan Murka karakterinin dahi diziye girmesine karar verildi. Bunun üzere eş oyuncu kontrol çalışmalarına başlandı.

13 ÇAĞ ELAN DEVAM

Kitapta anlatılan hikayeye bakarak Kurt Seyit ve Şura aynı taannüt uğruna ayrılacak ve Seyit, kendinden yaşça âdeta ‘Murka ’ ile evlenecek. Senaryo dahi bu yönde şekillenecek. Ayrıldıktan sonra birbirine sadece betik yazan ikiliden Farah Zeynep Abdullah ’ın rolü azaltılacak ve Kurt Seyit ile seyrek bir araya gelecek. bu arada yazı yönetiminin diziyi 13 büro daha bitmeme yol açmak istemesinin sebebinin ise şimdiden bir nice Gündüz Feneri kanalına satılan dizinin Ortadoğu ’dahi elan ayrıntılı soluklu saha almasını istediği olduğu öğrenildi. 

Bir Cevap Yazın