‘Kurt Seyit & Şura’ya reyting şoku!..

Başrollerini Iftihar Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisinin ilk bölümü 4 Mart gecesi yayınlandı. Önceki devir izlenmesinde, ‘Pespaye Ağa’ dizisinin peşi sıra ikinci olan Aldanmaz Seyit ve Şura, içtimai medyada da şişman bağlam gördü. Arz haddinden fazla konuşulan ise Iftihar Tatlıtuğ’un eskimemiş imajı oldu.

SOSYAL MEDYADA REKOR KIRDI!

Somera’nın analizine göre Salı günü sosyal medyada genişlik haddinden fazla Film Yıldızı TV’nin yeni dizisi ‘Aldanmaz Seyit ve Şura’ konuşuldu.

Kol ilk bölümüyle toplumsal medyada 74,07 rating aldı. ‘Kurt Seyit ve Şura’yı Yol D dizisi ‘Çalıkuşu’ ve Kanal D dizisi ‘Hasis Ağabey’ strateji etti. Övünme Tatlıtuğ’un serencam projesi olması sebebiyle, Türkiye’de ve Ortadoğu’dahi büyük bir merakla beklenen Aldanmaz Seyit ve Şura dizisinin ikinci olması, muhtemel ilgiyi görmediği yönünde de yorumlandı. Twitter’da TT olmaması ve Hoşur Koca dizisinden bilahare ikincilikte kalması dizinin gelecek bölümlerine dayalı merakı henüz da artırdı. Bölüm dizisi olması itibariyle riskli ve eleştiriye az çok yıldızlı bir proje olan Kurt Seyit ve Şura’nın senaryosunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu yazıyor. Yönetmenliğini Ayça Saral’ın üstlendiği sıra Kamer Yapım’ın serencam projesi. Nermin Bezmen’in tıpkısı ünlü romanından uyarlanan ‘Kurt Seyit ve Şura’, Kırımlı aynı Türk ailenin oğlu ile Zalim aynı ailenin kızı olan Şura’nın aşkını anlatıyor.

TÜRKİYE INTERNET SİTESİ

Bir Cevap Yazın