KURTLAR VADİSİ’NE ENGELLEME Mİ GELDİ?

AYDIN DOĞAN ’MAĞARA BAŞBAKAN OLMA HAYALLERİ Mİ VAR?

Kurtlar Vadisi ’nin FILM YILDIZI Tv ile anlaşmasının aceleten sonrasıydı, ayrımsız duyu kaynağım. Aydınlık Doğan ’ın Başvekil Recep Tayyip Erdoğan ’la olan gerginliğinin vadide kullanılacağını, ayrıca Dayanan Mukannen ve Necati Kanunlaşmış ’dan çokça özel isteklerde bulunduğu söylemişti.

Peki neydi bu istekler?

1- Senaryoda Tataroğlu ’nun ( Bu karakterin Kültürlü Doğan ’dan diğeri olmadığı günlerce merkum çizilmişti.)Türkiye ’nin geleceğinin ongun olması üzere çabaladığı, ati nesillere mebzul benzeri Türkiye artırmak yerine savaş ettiğinin altının önemle çizilmesi.

2- Tataroğlu ’nun ( Yani Işıklı Doğan ’ın) Türkiye ’ye Başvekil olması…

3- Tataroğlu ’nun iyi bir ıra olması amacıyla, bire bir ata filmindeki gibi kötülerin karşısında olup, onlarla savaşarak mazlumun vurmak istemesi.

Ihsas kaynağım böle söylüyordu; Ben söylenenlerin akla yatkın olup olmadığından evire çevire inanmak için senaryoyu yolmak lazım diye niteleyerek telefonu kapattım.

Ve geri akşam ezanı;

Saf filmi iri ayrımsız dikkatle izlemeye başlamış Entelektüel Doğan ’ın epey engelleme yazar etmediğini almak namına;

Kurtlar Vadisi ’nde Şişman Türkiye ’nin yönetiminin Tataroğlu ’nun ta kendisine söylenerek verileceği sahneyi görünce hiç şaşırmadım. Sanırım Aydınlık Doğan ’ın Başbakan olma hayalleri soy!

Sonrasında kızı de olsa kusurlu yapanlara kapısının sadık olduğunu göstermesi, bir vakitler adamlarına yaptırdığı işleri ayrımsız cet filminde olduğu kabil fidan kendisi işlerin başına geçerek yönetmeye başlaması, duyu kaynağımı doğruluyordu.

Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak?

Dizi Film, Erdoğan- Münevver Doğan çatışmasına dönüşmesinde…

Sunauckarisoglu3@gmail.com


 

Bir Cevap Yazın