Kuşburnu enflüanza virüsüyle savaşım ediyor

Takvim’bile yer alan habere bakarak Dr. Sinan Akkurt, C vitamininin önemine ilgi çekerek, “1 litre içmece suyuna ayrımsız limonun suyu ıkına sıkına içilirse bağışıklık artırılabilir, hem bile detoks etkisi ile vücudu ecnebi maddelerden arındırabilirsiniz” diyor.

Virüslerden sakınmak amacıyla öncelikle gribe düçar insanlara 1,5 metreden fazla yaklaşılmamasını öneren Dr. Akkurt; hareketli tıpkı muafiyet sistemi için tınlamalı tagaddi, ahenkli gaflet uykusu, etkin hayat ile alay malay elektromanyetik kirlilikten arınmanın, stres ve sigaradan ırak durmanın önemini vurguluyor.

BOL SIVI TÜKETİLMELİ…

Soğuk algınlığı ve grip ilaçlarının ağrı, çığlık, burun tıkanıklığı, öksürük kabil şikayetleri baskılayacağını fakat, gribi tamamen tedavi etmediğini tamlayan Dr. Akkurt, verimli sıvı tüketimi, tuzlu akarsu ile dudak ve koku alma organı gargarası, nane-sulu zırtlak ya da kuşburnu, ıhlamur, ekinezya çayları gibi evde anında uygulanabilecek yöntemlerin beraberinde biorezonans metodundan birlikte hem muafiyet güçlendirme, hem de virüslerle cidal adına yararlanılabileceğini kaydetti.

Bir Cevap Yazın