Kuşum Kültürlü kanal t ekranlarında!..

2013 yılına çabuk aynı antre yaparak izleyenlerine sürprizler hazırlayan Hat t geçtiğimiz hafta adlı sanatçı Baht Tilbe’nin transferinin peşi sıra ekranların özlenen ismi Kuşum Vazıh’ı bile aktarma ederek ikinci bombasını patlattı.

Umumi Yapıt Yönetmenliğine İlker Karaca’nın gelmesinin peşi sıra sürekli bir yükseliş trendi gösteren Geçek t yaptığı transferlerle birlikte adından epey hezel ettirmeye başladı. Haberden eğlenceye eş kuşağından siyasal programlarla her çevrim sizlerle olan Kanal t çıktı farklı imajı ve ekranıyla saf toplumun tercihi olmaya devam ediyor.

Mufassal yıllar sabahları evlerimize mihman olan Kuşum Ziyalı’birlikte 4 Mart sabahından itibaren hafta arası rastgele çevrim farklı bahis ve konuklarıyla adından bir hayli küçümseme ettireceğe benziyor. Programda Aydın, el becerisi olan kadınların aş damı hünerlerini sergileyecek ve halk sanatlarını ekrana taşıyacak.

Artağan enstrüman, verimli coşku, bol dedikodu, bol beceriklilik sloganıyla yola sâdır Münevver: ”Ego hayranlarımı haddinden fazla özledim. Onlarla olan ayrılığımız Hat t sebebiyle sona eriyor.” dedi.

Bir Cevap Yazın