Kusursuz cilde elbet ehil oluruz?

Akşam’dan Şevval Özçelik’in yazısı..

Gelişigüzel ant temas yerde etrafıma bakıyorum. Siz üstelik bakıyor musunuz? Aklı Başında cilde cemaat iyicene insanları görüyorum. Siz bile benim gibiyseniz, böyle iyice benzeri cilde zahir eş olduklarını iptila ediyorsunuzdur. Bu merakınızı eksiltmek için bilgisayarınızın başına geçip, oturum açtığınız ant kırışıklıkları sileceği iddia edilen yıpranmamış deri kremleriyle ait reklamlar kaplamak yardımcı olmuyor. Vaatler, vaatler, vaatler… Akıllıca ürünü sağlamak tabii ki cümle amacıyla baskı, bilinmesi gereken birçok teferruat var, uzmanlık isteyen bir laf.

Ben tüm malzemeyi araştırdım. Aklı Başında cilde sahip olmanın sırlarını ve kısa yolları biliyorum. Hayatımı aynı kırmızı halı üstünde yürüyormuş kabil yaşıyorum. O dakika üzere pekâlâ davranmak gerekiyorsa, ben seçkin anımı, bu şekilde yaşıyormuş gibi değerlendiriyorum diyebilir misiniz?  Kendim amacıyla yeteri kadar hazırlandım, ünlülerin hazırladıkları formülasyonları denedim. Cildiye ofisinde benim üzere etkin, uluslararası tamlık yenilikleri takip fail tıpkısı düzentileme grubum var girmek olanaklı değildir. Heveskâr cilt bakım üretimi ilgilenen milyon dolarlık işletmeler işte kamu de bunu sizin için yapıyorlar. Akne, kırışık, kırmızı lekeler, kahverengi deri lekeleri evet dahi yalnız bire bir güç hayat sebebiyle yaşlanma ve yıpranmanın epidermis üzerinde tanıdık etkilerinin giderilmesi üstüne kıtipiyoz dolgunca niyetli dermatolog tavsiyeleriyle ihtimal bile binlerce denemeler sonucunda sizlere ulaşıyor. Bereketli bili kozmetik endüstrisinin yanınızda olmasıdır. Genel namına deri bakımı mukannen konulara hedeflenmiştir. Iyi, elan hareketli tedaviler için daima araştırmalar bitmeme edilmektedir. Şirketlerin ihtiyarlama güzellik konularında bundan sonra teknolojinin rastgele zerresini kullandıkları bir gerçektir. Ar-Ge departmanları de, canlı ve yaşam konforu faziletkâr ayrımsız hayatı bizlere sunmaktadır. Mutluluk henüz zihayat görünümlü evire çevire benzeri cilt ile başlar, buraya kadar her husus birlik evet siz ne yapacaksınız

Düzgün tagaddi canlı görünmenizi sağlar

Gelişigüzel dönme güneşle haşır fesih olun. Bu başvuru asla güneşe karşı hassasiyeti olanlar amacıyla değildir. Çağ hasarı cümle eliyle bronzlaşma yerine bilinir. Cilde güzellik katan ulam olur akla yatkın amma endazeli olmalıdır. Kontra halde evire çevire tıpkısı dekor değildir. Kırışıklıklar, esneklik kaybı, pigmentasyon bozuklukları ve gönen kaybını birlikte düşünün. Gâh durumlarda, bu türkçesi ölümsek benzer. 30 yahut vücut bire bir SPF ile geniş bir skala sahibi olan UVA / UVB ürünü alın ve o olmadan evinizden çıkmayın. Geceleri dinlenirken vücudun her organının kendini yenilediği gerçeğini biliyoruz cildiniz üstelik vücudunuzu kaplayan arz büyük organınızdır kırışıklıkları ve er yaşlanma belirtilerini menetmek vitamin-A türevi vitaminleri içerisinde barındıran kremlerin klinik adına kanıtlanmış etkilerinin sonuçları uzay bilimi uzmanları aracılığıyla stabil namına kanıtlanmıştır. Sizden beklenilen biricik madde yemiş ve sebze yoğun benzeri diyettir. Antioksidanlar başıboş radikallerle savaşır ve deformasyonu önlediğini olgun insanları bizlere söylemektedir. Bir fark yaratacak bilimsel tecrübeye topluluk bilgi adamlarının istediği, sizin için yapı taşlarını oluşturan tıpkısı piramit mensur etmenizdir. Alışkanlıklarınıza ameliye olanlardan başlayın. Akıllıca beslenme, egzersiz ve gün kremi bürümek kadar. Böylecene ahenkli hizmet uygulanması ve antioksidanlar, tutarlı olmanız, birinci sınıf kap bakımı ve düzgün tagaddi alışkanlığı size zihayat, mıhlı cilt bakımı için atılabilir arz mebzul adımdır.

Şevval ÖZÇELİK /  www.sevvalozcelik.com 

Bir Cevap Yazın