Kusursuz makyajın sırları!..

Akşam’dan Sebile Ölmez’in haberine göre makyajınızın birlik görünmesi üzere öncelikle cildinizin kusursuz tıpkı görünüme kavuşması gerekiyor. Cildinizi güneşin dokuncalı etkilerinden müzaheret etmek amacıyla önceki nemlendiricinizi sonraları çağ koruyucunuzu sürün. Piyasada satılan bir nice nemlendirici ve makyaj ürününün içeriğinde SPF ruz apotr bulunuyor. beher yayın arasında tam antlaşma olmasına ilgi edin üst üste sürmeyin.

FIRÇAYLA SÜRÜLMELİ

Cildinizin kusursuz görünmesini istiyorsanız fondöteni fırçayla sürmenizi öneririm. Elinizle sürdüğünüz fondöteni yüzünüze değer aynı şekilde dağıtamazsınız kim bu dahi kara yüzlü tıpkısı görünüme sebep peki. Mükemmel kapatıcı için aklık fırçanıza beş altı miktarda yayın karşı. Fondöteni umum yüzünüze uyguladıktan sonra tampon hareketle cildinize oturtun.

GÖZALTI MORLUĞU IÇIN

Gözaltınızda morartı, cildinizde kızarıklık veya toprak gibi karışık bölgeler varsa murakabe kapatıcısı kullanarak bunları kapatın. Nakit formüllü ve nemlendirici içerikli mahsulat ayn çevresinde daha birkaç mimik çizgisi oluşturur. Ancak kapatıcılıkları krem formüllü olanlara göre elan azdır. Gözaltınızda gösterişli morluk varsa ten tonunuzdan bire bir titrem dip kapatıcı kullanın. Sonunda dikkati gözaltından uzaklaştırmış olursunuz ve gözaltınız grimsi görünmez. Aklık kullanmayacaksanız ayn kapaklarınızı unutmayın. Etraflı tıpkı fondötenle ayn kapaklarınızı üstelik cildinizle ayrımsız tona eşitleyin. Belli Belirsiz ışıldak ten renginde krem farı bu amaçla düzgün adına kullandığınızda haddinden fazla bol dinlenmiş ve canlı bakışlara kavuşabilirsiniz.

GÖLGE TEKNİKLERİ

Yüzünüzde silüet ve tenvir teknikleri kullanarak hatlarınızı belirginleştirin. Cildinizden 2-3 titrem derin toz yahut krem ürünü elmacık kemiklerinizin altına, alnınız genişse cebin çevresine, koku alma organı kemiğinin kenarlarına uygulayın ve sert ayrımsız fırçayla fena hâlde dağıtın. Gülümseyerek elmacık kemiklerinizi çıkarın ve allığı elmacık kemiğinizin arz yüksek noktasına sürün ve şakağınıza dağıtın.

Bir Cevap Yazın