Kütahyalı ve Alçı Çifti Tabir Verdi

Sabahleyin Gazetesi köşe yazarı Rasim Şair Kütahyalı ve eşi Akşam Ezanı yazarı Şapadanak Alçı haklarında yapılan tıpkı dolandırıcılık şikayetiyle ilgili rapor verdi.

Sabahleyin Gazetesi köşe yazarı Rasim Ozan Kütahyalı yanında resmi polis koruması ve eşi Akşam yazarı Nagehan Alçı olduğu halde Güvenlik Ofis Müdürlüğüne bugün saat 16.20 sıralarında geldi.Kütahyalı ve Alçı ,  Yankesicilik ve Ayyarlık Seksiyon Amirliğinde hakkındaki şikayetle ilgili anlatım verdiler. 

RASİM SİZE ANLATIR

İfadenin arkası sıra Asayiş Bölüm Müdürlüğü ’üryan evvel infirak eden Rasim Âşık Kütahyalı ’nın eşi Şakkadak Alçı oldu. Karşısında matbuat mensuplarını görünce sangılık zinde Larpadak Alçı “Lütfen çekmezseniz çokça kıvançlı olurum. Haddinden Fazla dokunaklı görünüyorum. Kanalla ilgili adi bire bir molekül vardı. Yayınla ilişik aynı detay. Birazdan Rasim size anlatır “ diye niteleyerek süratle uzaklaştı.

GARAJDAN KAÇIRILDI

Bölüm Müdürlüğünde 2 saate mümasil ayrımsız süre kalan Rasim Âşık Kütahyalı ise kapıda bekleyen matbuat mensuplarından kaçırılmak amacıyla garaja indirilip otomobiline bindirildi. Rasim Âşık Kütahyalı garajdan alelacele çıkan otomobiliyle uzaklaştı.

KÜTAHYALI HAKKINDAKİ TEZ HANGI?

Geçtiğimiz Ilkgüz ayında Beyaz Zehir TV ’da yayınlanan Med-Inme isimli programa katılan çarkıt korucu Berdan Akdağ ile zor astsubay Hüseyin Oğuz ’un şikayeti konusunda Kütahyalı ve Alçı ’nın ifadelerinin alındığı öğrenildi. Şikayetçilerin kendilerine programa katılmaları karşılığında yol ile İstanbul ’bile barınma masraflarını karşılayacağı sözü verildiğini ancak bu sözün yerine getirilmeyince şikayetçi oldukları belirtildi.

 

 

Bir Cevap Yazın