Ladies&Gentlemen 10. yıl konseri

Konserde 10 yıl süresince istekle söylediği eserleri Kitap Taşkıran orkestrası desteğiyle seslendirecek olan topluluk, benzeri zamanda üstelik elan önce birçok sefer görüntü aldığı ünlü sanatçıların şaşırtı performanslarıyla sizlere unutulmayacak bire bir gece yaşatacak.

Ladies & Gentlemen İstanbul, müzikal tiyatroyu dost dinleyicileri ve bu özel saz türüne istem veren müzisyenleri aynı araya tebliğ etmek amacı ile 2005 yılında Polat Kasapoğlu tarafından kuruldu.

Ansambl, domestik ve ecnebi müzikal tiyatro eserlerine ve koro müziğine derece veren tıfıl enstrüman severler ve heveskâr müzisyenlerden oluşmakta. Repertuarı, domestik ve yabancı müzikallerden eserler, film müzikleri, jazz ve popüler müzik türlerinden parçalar içermektedir. Lazım orkestra gerekse piyano eşliği ile çok sesli koro, ensemble ve solo performanslar sergilemekte…

Kurulduğundan bu yana 100’ü çok konser vermiş olan ansambl, Sezen Katarakt, Ferhat Göçer, Orhan Şallıel, Sertab Erener, Özcan Bahir, Ahmet Özhan, Im Taşkıran, Erol Ivedili, Melik Aysev, Allesandro Safina, Albano Carrisi, Nükhet Duru, Duygusal Bonomo, Fatma Turgut, Sabri Tuluğ Çalgı Orağı kabilinden kızıl pek çokça sanatçı ile çalıştı, görüntü performanslarına eşlik etti ve koral projeler üretti.

Millî ve Milel arası bir nice curcuna, yarış ve dinleti etkinliklerinde düz kayran ansambl başarılı performanslarıyla birçok ödüle müstahak görüldü.

Ladies & Gentlemen İstanbul 10. Yıl Hususi Konser biletlerini buraya tıklayarak edinebilmek kabil.

Bir Cevap Yazın