LEZBİYENLER ADLI SUNUCUYA DOKUNAKLI PÜSKÜRÜYOR!

Esra Erol ’un çalışkan yayında gösterdiği tepkiye kızan lezbiyenler, ünlü sunucuya adeta kırıcı püskürüyor.

AHA PROGRAMDA YAŞANANLAR

Eşcinsel sosyal ağı GaBiLe.Com ve taraf kuruluşu Lezce.Com yoluyla ihtarname edilen bu olaya site yöneticilerinden Esrar Doğan aha bu yazıyla tepki gösterdi…

Lez-di Evlenme!

Bu teehhül programlarında ne zaman tıpkı eşcinsel aday olacak diyerek alçalma ederken böylelikle oldu. ATV ’üstelik yayınlanan ve Esra Erol ’un sunuculuğunu yaptığı Evlen Benimle programına önceki zaman Amsterdam ’da zihayat benzeri Türk sevici telefonla bağlanarak kendisine karı eş aradığını söyledi. Söylemez olaydı -kim duymadığı hakaret, almadığı gözdağı kalmadı.

“Düşkün” buyuruldu, “Fantazi dünyasını renklendirme çabası” oldu akıbet aşama normal bire bir arayışın adı, entellektüelite birlikte son dideban imajını yaratmaya çalılşan Erol ’un gözleri, “Beni anlayabilecek, ruhuma seslenme fail ayrımsız bayanla hayatımı birleştirmek istiyorum” diyen Teamül Abat ’mağara sözlerinden sonra resmen yuvalarından fırladı. Yurdumun aktöre bekçisi kesildi bir anda Erol ve kameralara hömkürdü!

Angın Türk örf ve adetlerine helal gelmesin diye “Hadi eksantrik programlara” diye niteleyerek telefonu kapattı ve seksüel tercihler(!) üstüne bire bir danışma yaptı. Zir tükürsen sakal, üst tükürsen bıyık bu konuşmayla homofobik tavrını ortaya da koydu, çoğunluk popülizmi ile dahi örtbas etti konuyu.

“Herkesin tercihi namına, içtinap etmek duyarız ama burası Türkiye, bu garip şeyler dört cidar arasında kalmalı” buyurdu kendileri. Tabiatıyla ya! Kadın-Koca beyninde çöpçatanlık yapılması “normal”, Karı-Koca ne yaparsa evet, görmemizde sakınca dahi namevcut, hassaten bunların çöpünü çatarken aktöre ve ar damarlarımız öyle ölmüş kim gıdık kıra kıra, nesil dede dede, terane söyleye söyleye, ekranlarda çemkire çemkire “aheste programlarla” gözler önüne sermeli ama eşcinseller ilişkilerini gizlemeli…
Programına çağırma etmedin, haydi bunu anladık. Gözünün görmesine üstelik tahammülün bulunmayan hadi bunu birlikte anladık. Tamam tıpkısı kadının benzeri eksantrik kadınla pazar bina etmek istemesini yadırgayıp aksülamel göstermenin, azarlamanın tevakki etmek tam kendisine neresinde eş kültür abidesi? Bu odunluk illet?

Izlence ile kolpo geçildiğine ve bunun tıpkı numara olduğuna inanmasından muhit Tutum Abat isimli katılımcıyı tespit edip “canınızı yakarız” sözleri ile valide altından değil, fidan üstünden sopayı göstermiş atılmak neyin nesi? Oysa Teamül Abat, yemeden içmeden “Beni bahtiyar edecek bire bir karı ile varmak istiyorum” demişti. E program elhak ’Esra Erol ’bile Evlen Benimle ’ değil miydi?

Hadi demo olsun bu.. Haydi seninle dalavere geçiyor olsunlar -kim on paralık sanmıyorum-; âdem az rafine tamam, formatımıza akla yatkın değil der yine kapatır o telefonu… “Haydi yallah apayrı programa” gelmek hangi almak? Kapattıktan sonra gösterilen tepkide tolerans ve çekinmek nerede?

Gerçi Esra Erol ’dan bahsediyoruz…

“Bu çok yoğun aynı program, bu çok bati aynı hareket!” diye ekranlara doğru höykürüp arkası sıra de şina nari nari nay eşliğinde gıdık facia birinden. Gerdan kırarak naklen yayınla milleti ser göz etmeyi çokça kilolu ayrımsız hareket belleyen ayrımsız kadından. Başkaca bu ciddilik ambalajını daha dahi süsleyip püslemek için “karşı bu beyefendiyi burdan!” kadar, “haydi bambaşka programları duruluk” kabil “ben o arayanı bulurum sonraları da…” kabil ithamlarla insanları ifade-i caizse “itin mabedine sokup çıkaran” bire bir tv programı sunucusundan… Bunu yapabilirler tabiatıyla, bu bildirme katıksız hakları, ne bile olsa haddinden fazla dokunaklı aynı iş yapıyorlar.

en üst sergilediği homofobik tavrı, bu çılgınlığı dahi kilitsiz küreksiz destekler nitelikteydi. Ayrımsız lezbiyeni, seksüel yöneliminden ötürü istihkar etmek, yok saymaya çalışmak, ona hakaretler yağdırıp tehdit emreylemek!..

Allah razı olsun senden Esra! Sen engelleme etmeseydin, şimdi Türkiye ’deki bütün kadınlar lezbiyen olmuş, ahlaksızlığın(!) derinliklerinde yüzmekteydiler… Kurtardın yurdum heteroseksüel bayanlarını… Ayakta alkışlıyoruz seni!

Maskesinin düştüğü ve kilitsiz küreksiz düşüncelerinin ortaya çıktığını anladığı anda çarkedip toparlamaya çalışsa de, hareket işten geçti, kimse yemedi!

Türkiye ’birlikte izlence yapıyorsun, üstelik ATV kabil sahiplerinin ki olduğu belli tıpkı kanalda… Kimse senden o kıza “gel sana burda tıpkı koca bulalım” demeni beklemez elbette amma sunulan reaksiyon haddinden fazla ucuzdu be Esra!.. Parçalanmamış Türk televizyonlarına göre…

Kelime haznesi 100 kelimeyi geçmeyen insanları evlendirme işine dilek vermiş biri olmandan henüz fazlasını yapabilmeni, tezyifkâr zeka pırıltısı çıkışlarla anabilmeyi isterdik seni… Sosyete psikolojisini bol anlayan aynı medya maymunundan fazlası olabilmeni…

Bir Cevap Yazın