Maksat Dündar’dan Ajda Pekkan üzerine yepyeni yorumlar!…. VIDEO

Adlı sanatkâr Ajda Pekkan, Bilfen Okulları Filarmoni Orkestrası ’nın TİM Maslak Show Center ’de verdiği konseri izleyen Oran Bakanı ve Başmüzakereci Hükümran Bağış ’a, “Sayın Bakanım temas devir müzakere ve sanatçının birlikte oluyorsunuz. Koca vizyonunuzla bütün ülkemizin önünü açıyorsunuz. Mebzul ki varsınız, hep olun. Sizin amacıyla canımızı vermeye hazırız. Siz bütün yanımızda olun. Tanrı sizi başımızdan yarım yamalak etmesin” demişti.

’AJDA YALAKALIĞIN KİTABINI YAZIYOR ’

Işte bu sözler Sınır D Radyo ’de yayınlanan Hedef Dündar ile Radyo Arenası programında konu edildi. Melik Gün ’ad sunduğu programa mihman olan Meram Dündar, Ajda Pekkan karşı yepyeni yorumlarda bulundu.

Dündar Ajda Pekkan üzere şunları söyledi: “Bunlardan artist filan gayrimümkün. Yalakalığın kitabını yazıyor adeta.. ’ Tanrı sizi başımızdan nakıs etmesin ’ diyor. Sanatçı dediğin bu büyüklüğünde ekti imkânsız. Sanatın bu kadar alçaldığı başka tıpkısı boyut var mıdır? Insan dinlerken okurken utanıyor.”

DÜNDAR ’DAN AJDA PEKKAN AÇIKLAMASI

Maksat Dündar, bu sabah Geçek D radyoda yayınlanan “Hedef Dündar ile Radyo Arenası” programında söylediği sözlere ait Özgürlük ’e açıklamalarda bulundu. Radyoda söylediği sözlerin hedefinin Ajda Pekkan olmadığını vurgulayan Dündar sözlerini şöyle sürdürdü: “Ajda Pekkan sanatçılığı ve duruşuyla hepimizin imtina etmek ve sevgisini nail, adı özenle korunması gereken değerli bir sanatçıdır. Sayın Pekkan, bir zamanda modern Türk kadınının temsilcisidir. Sanatçıların his yoğunluğu süresince maksadını aşan sözler söyleyebileceğini de düşünüyor ve anlayışla karşılıyorum. Fakat benim sözlerimin hedefinde Ajda Pekkan katiyen yoktur. Bu sözlerin muhatabı olanları elhak kamuoyu mufassal süredir biliyor.”

Bağlı Olmak üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın