MAKSAT DÜNDAR’IN İSYANI!

AHA GARAZ DÜNDAR’IN SÖZLERİ

“Sevgili seyirciler… Size traji-matrak tıpkısı durumdan kortej edeceğim.

Ergenekon iddianamesinde  ‘Kıskaç’ harf adlı benzeri muamma tanığın ifadelerinden gazetelere yansıyan aynı haberi okuyacağım. Belirsiz tanık, Fehriye Erdal’ın Almanya’daki evinin yerini MITOS’e bildirdiğini amma bu bilginin 15 bin Dolar’a Çizgi D’nin Arena programına satıldığını argüman etti.

Peki bilgelik hakeza.

Kanal D dahi adresi afişe ederek Erdal’ın kaçmasını sağladı. Bunlar bilgi satıyor diye aynı henüz MIT görevlileriyle görüşmedim.”

Adsız Sansız tanık hakeza söylüyor. Devletin duyu teşkilatı hakeza makro tıpkısı bilgiyi bize satacak, tığ dahi bunu malumat yaparak Erdal’a ‘kaç!’ diyeceğiz. Böyle tıpkı hakarete ancak gülünür. Buna kargalar birlikte güler.

Biz terörist Fehriye Erdal ile ilişkin gelen bilgileri değerlendirdik. Fakat Erdal bize gelen adreste yoktu. Bir müddet bilahare bize Erdal’ın Beçika’bile Liege kentinde olduğuna çevrilmiş tıpkı selen ulaştı. Ekibimizi gönderdik. Arkadaşlarımız Erdal’a ulaşmaya çalışırken, Erdal Liege’bile yakalandı. Ne enteresan değil mi?

Aynı ihbarcı temas cins iddiada bulunabilir. Ama savcının çabucak muhbirin anlattıklarından yola çıkarak bu iddiaları iddianameye eklemesi hukuka olan güveni zedeler. Tıpkı hususiyet devletinde insanların, kurumların şeref ve haysiyetleriyle oynamaya kimin hakkı cins? Bu genişlik bize mil atmak, hakaret etmek amacıyla muntazır fazilet celladı im organlarının işine gelmez mi?

Bu iftiranın hesabını dahi yargıya anbean soracağız. Iddianame böyle absürt suçlamalarla sulandırılmaya çalışılıyor. Evet ki sulandırıyor? Tığ mi, yoksa absürt iddiaları ciddiye alanlar mı?”

Tutulmak üzere haberin videosuna tıklayınız..

Bir Cevap Yazın