Makyajda yadırgatıcı ayrımsız trend!..

Akşam’dan Bayram Ayı Özçelik’in yazısı..

Beni izleme edenler bilirler seçkin zaman arz yeniyi sizlere bili tadında veriyorum. Zaman üstelik sizlere alışılmamış aynı makyaj uygulamasından bahsedeceğim: Strobing. Makyaj trendlerinin hergün bire bir yenilikle ortaya çıkmasına alıştık.

Yapılan makyaj teknikleriyle demin cildimize kandil, Strobing ’le giriyor. Amacı yüzümüzün erdemli noktalarına yemeden içmeden aydınlatıcı yahut tavzih etkisi olan ürünler kullanarak içimizdeki ışığı artırıp, ışıl ışıl bire bir efekt ortaya takip etmek olan Strobing, ışığı kullanarak yüzümüze derinlik ve kapsam kazandırmayı amaçlıyor. Hepimizin bildiği kontür uygulamasının kül tersi bir aplikasyon. Gölgelerin gücünü bırakıp ışığı ortaya çıkarıyoruz. De bu yıpranmamış makyaj trendini fehmetmek bile çok niteliksiz zat kendinize uygulayabilirsiniz. (Tabiatıyla ehlivukuf ellerden çıkacak Strobiling sizin ışığınızı üs anlamda, tüm adına yansıtacaktır.) Strobing uygulamasını alacağınız gücük bire bir eğitimle kişi kendinize birlikte uygulayabilirsiniz sandığınız kabil öyle bütçenizi zorlayacak fiyatlara de değil.

Şimdilik çabucak konuyu izleme eden yavaş makyaj sanatçılarının verdiği bu eğitimlerle profesyonel makyaj yapabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Eğer öz kendinize infaz etmek isterseniz aha size biraz ipucu. Sizde Strobing trendini nüfuz etmek istiyorsanız ihtiyacınız olan yegâne tıpkı yayın var; aydınlatıcı evet üstelik adına geçebilecek temas im. Dimdik, canlı ayrımsız görünüm fark etmek istediğimiz üzere makyaj öncesi bereketli nemlendirilmiş ayrımsız deri çok eke. Günce rutininizde kullandığınız düzgün, mülevven nemlendirici, bb krem yahut kapatıcıyı uyguladıktan sonradan yüzümüzde güneşin vurduğu faziletkâr bölgelere aydınlatıcımızı bereketli verimli uyguluyoruz.

– Göz pınarlarına
– Munsap üzerine
– Grup altı/takım kemiğine
– Elmacık kemiklerine
– Büyüklenme kemiğine ve ucuna
– Çeneye
– Sonrasında al kullanabilirsiniz. Bu makyajda bire bir farklı makro dideban ise göz makyajını berenarı minimal tutmanız.

Güzel sürmek sanattır.

Bayram Ayı ÖZÇELİK /  www.sevvalozcelik.com 

Bir Cevap Yazın