Makyajla beliren yüz kemikleri

Sözcü’nün haberine bakarak yanaklarınızda kullandığınız kontürlerle, beniz şeklinizi daha oval gösterebilir; makyajınızda kararlı tıpkısı fon yakalayabilirsiniz. Doğal yüz yapınız sıska olmasa de, bu teknikle daha zayıf ve sıska bire bir yüz görüntüsü yaratabilirsiniz.

Elmacık kemiklerinizi bulun
Her kadının elmacık kemikleri meydanda değildir. Amma rastgele kadının elmacık kemiği vardır. Kontürleme işlemine başlamadan önceki, elmacık kemiklerinizin yerini makul şekilde tayin etmelisiniz. Bunu beğenmek için dudaklarınızı balık üzere büzün. Böylecene yanaklarınız sine çöker ve kemikleriniz ortaya çıkar. Kemiğinizin yerini tayin ettikten bilahare, bel parmağınızı, kemiğinize paralel şekilde tutun. Bu sayede allığınızı sürerken, geçmemeniz gereken sınırı kolayca görebilirsiniz.

Koyu renklerle
Klasik fondöteninizin bir titrem koyusuyla ya birlikte ten tonunuzdan belli belirsiz koyu bir pudrayla elmacık kemiğinizin altını koyultun. Bunu beğenmek için, düzenli evet da pudrayı, saç çizginizden elmacık kemiğinizin altına büyüklüğünde ayrımsız çizgi halinde uygulayın. Henüz sonra temiz bir fırça ya de sünger kullanarak, bu çizgiyi dağıtın.

Yanakların elmacık kısmı
Elmacık kemiğinizin kayırıcı kısmı, yanaklarınızın elma kısmıdır. Bu azaltma, alt bölümde kullandığınızdan henüz meydanda ton tıpkı al uygulayın. Krem kıvamındaki allıklar elan katıksız görüntüler yaratacaktır. Tercih ettiğiniz al tonuyla, yanağınızın elma kısımlarına az buçuk keyfiyet katın.

Bir Cevap Yazın