Mancini Caner’i istiyor!

Takvim’birlikte meydan düz habere göre sözleşmesi mevsim böylelikle bitecek olan Caner Erkin’e Italyan maharet yönetmen Roberto Mancini ayn koydu.

İnter ile Serie A’da şampiyona mücadelesi veren aldanmaz hocanın, Caner’e akıl göndererek, “Galatasaray’ı çalıştırırken bile seni çok beğeniyordum. Bize gel. Seni bu takımda görmeyi çok isterim. Fenerbahçe’birlikte haddinden fazla nazik tıpkı takat sınırı gösteriyorsun. Seni hayranlıkla izliyorum. Inter’bile tarz giymen amacıyla seçme türlü yardımı yaparım” dediği belirtiliyor.

‘SEZON SONU GÖRÜŞELİM’

Mancini’nin bu teklifi karşısında tıpkı değişmeyen veremeyen Caner Erkin’in şüphesiz tıpkısı misil izleyeceği merakla bekleniyor. Soluk-Lacivertli futbolcunun yakın çevresine, “Mancini’nin benimle ilgilenmesi sevindirici. Onun kabil haddinden fazla yetişkin bire bir öğretmen marifetiyle sevilmek hoşuma gidiyor. Ancak şu anda transferi düşünecek durumda değilim. Odaklandığım yegâne madde Fenerbahçe’nin şampiyonluğu. Bunlar mevsim böylece görüşülür. Şu anda bahsetmek üzere çor erken” cevabını verdiği öne sürüldü.

Bir Cevap Yazın