Mandanda’da akıbet düzlük!..

Takvim’birlikte vadi düzlük habere bakarak Beşiktaş kaleci transferine yoğunlaştı…

Bire Bir süredir Dnipro’nun Ukraynalı file bekçisini düğümlemek için dokunaklı savaş veren Yağız-Beyazlı yönetim Sevilla’nın bu oyuncuyu imza aşamasına getirmesi üstüne 2. mütenavip olan Marsilya’nın Kongo asıllı Fransız kalecisi Mandanda’ya yöneldi.

Aut İlişkilerden Mesul yönetici Erdal Torunoğulları bu transfer amacıyla Marsilya ile görüşmelerine atiklik verdi. beraber Mandanda’nın menajerlik haklarının bulunduğu şirketin yetkilisi Mandanda’nın yüzde 90 olasılıkla Beşiktaş’ta oynayacağını açıkladı. Yağız-Beyazlı kulüple görüşmelerin mecmu gaz sürdüğünü anlatım fail yönetici, “Ancak Mandanda kesin yerine Beşiktaş’ta diyemeyiz. Para Aktarımı henüz mesafe kazanmamış durumda. Marsilya 1.5 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Bununla ilgili görüşmeler sürüyor. anbean bu transfer sonuçlanabilir” ifadesini kullandı.

YÖNETİM TRANSFERDE AHESTE ÇABA HARCIYOR

Beşiktaş Yönetimi’nin Marsilya’nın istediği 1.5 milyon Euro’yu bu oyuncunun sözleşmesi mevsim böylecene biteceği için çok bulduğu ve Fransız kulübüne 1 milyon Euro’dan fazla vermeyi düşünmediği ortaya artık. Beşiktaş Maharet Direktörü Şenol Sıra’in yöneticilerle yaptığı görüşmede, “Kaleci bizim için olmazsa olmazımız. Eskimemiş kalecinin uyum süreci ant alır. Bu nedenle tıpkı zaman geçmiş bitirilmesi gerekir” dediği öğrenildi. Bu nedenle dalavere Mandanda’yı kişiselleştirmek amacıyla dokunaklı çabalama harcıyor.

PENALTILARDA ÇOK BAŞARILI

Beşiktaş’ın bitirmeye çalıştığı Kongo kökenli Fransız ağ bekçisinin sözleşmesi sezon böylecene bitiyor. Mandanda’nın Fransız kulübü Marsilya’da kurtardığı penaltılarla ünlendiği öğrenildi. Beceri Direktör Şenol Zaman üstelik Mandanda için müspet düşünce bildirdi.

Bir Cevap Yazın